Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości społecznościowe z całego regionu |  Wiadomości, sport, praca

Wiadomości społecznościowe z całego regionu | Wiadomości, sport, praca

Polski festiwal ustawiony na niedzielę

Na pikniku serbskim

WEIRTON – Kościół Najświętszego Serca Maryi powraca w tym roku z corocznym polskim festiwalem, który odbędzie się w niedziele od 13:00 do 18:00 na Serbskim Terenie Piknikowym, 36 Kings Creek Road, Weirton.

Bramy otwarte o 11 rano?

Z powodu pandemii COVID-19 zeszłoroczny festiwal został odwołany.

Uroczystość rozpocznie się w południe Mszą św. celebrowaną przez biskupa Marka Brennena. „Będziemy obchodzić 110 lat jako parafia” Rzecznik zauważył.

Taniec odbędzie się od 13:30 do 17:30 z trio Mikey Dee Polka.

“Przyjdź i skosztuj wspaniałego polskiego jedzenia przygotowanego przez naszych parafian – gołąbki, pierogi, haluski, kilapasa i kraut” powiedział mówca. „Będziemy również mieli domowe wypieki, ciasta w kształcie lejka, rożki śnieżne i domowy chleb wielkopostny”.

Będzie pasek pieniędzy, gry i grafika. Parking kosztuje 5 USD za pojazd.

Termin płatności to niedziela

Aby wziąć udział w SJMC Get-Together

Wintersville – Centrum Medyczne św. Jana “Spotykamy się” Odbędzie się on 13 sierpnia dla każdego pracownika zatrudnionego przez St. John’s Medical Center w Steubenville, który jest na emeryturze lub nadal jest zatrudniony.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 18-21 w Sali Rycerzy Kolumba Mingo. Bilety kosztują 20 dolarów za osobę. Ostatnim dniem zapłaty jest niedziela. Czeki można wysyłać na adres Lee Lewis, 208 Stardust Drive, Wintersville OH 43953.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do Carol Bonar, członka Komitetu Planowania, pod numer (740) 381-5436.

Po prostu uruchom BeClause poker

Zaplanowano na 15 sierpnia

AMSTERDAM – Runda 9 corocznej gry pokerowej Just BeClause odbędzie się 15 sierpnia, rozpoczynając i kończąc w Amsterdamie VFW, mieszczącym się przy 412 Liberty w Amsterdamie.

Odprawa rozpoczyna się o 9 rano, a pierwszy rower wyjeżdża o 11 rano, a ostatni rower o 17:00. Kolacja zostanie podana po powrocie.

READ  Irlandia potwierdza cztery testy przeciwko All Blacks

Koszt to 15 dolarów za jednego pasażera lub 25 dolarów za parę. Do udziału zapraszamy wszystkie rowery, jeepy, buggy, samochody osobowe i ciężarowe.

Wszystkie dochody zostaną przekazane Just BeClause na wsparcie potrzebujących rodzin w okresie świątecznym. Pytania można kierować do Jasona Bearda pod numer (330) 936-3623.

Sprzedaż na podwórku i dostępna żywność

Sobota w kościele Królowej Amy

STEUBENVILLE – Kaplica Pamięci Królowej AME przy 515 North St. , Steubenville i Thee Ambassadors: Youth First zorganizują podwórkową wyprzedaż i stoisko franczyzowe w kościele w sobotę od 10:00 do 16:00.

Z „Nowoczesne Skarby” Będzie można kupić wypieki oraz stoisko franczyzowe z hot-dogami, frytkami i napojami. Odbiorcy mogą następnie wybrać prezent-niespodziankę z ekwipunku prezentów.

Rich Smith Memorial Poker

Graj dla Brocka

FOLLANSBEE – W sobotę odbędzie się siódmy doroczny Rich Smith Memorial Poker Benefiting Brooke High Marching Band, który rozpocznie się i zakończy w Mustang Sally’s w Eldersville Road, Follansbee.

Koszt to 10 dolarów darowizny. Czeki można wypłacać do Brooke High School.

Rejestracja zaczyna się o 11:00, a wszyscy wychodzą o 13:00. Przystanki obejmują Smitty’s w Knoxville, Legion Amerykański i Mur Pamięci w Hopedale oraz VFW w Amsterdamie.

Smith zmarł w sierpniu 2014 roku po poważnym wypadku motocyklowym z udziałem jego i jego żony Jess. Na jego cześć Jess co roku ma przewagę, dając ją potrzebującej lokalnej osobie lub organizacji, zgodnie z ulotką promocyjną.

Rich grał muzykę przez całe życie. Pilot czyta. “Był perkusistą Brooke High Band w swojej licealnej karierze i grał muzykę w wielu lokalnych zespołach. W nocy, w której wydarzył się wypadek, wracał do domu z występu. “

Pozyskiwanie funduszy obejmie aukcję porcelany i loterię 50-50.

10 Feet Tall będzie grało o 21:00

Książka autora Steubenville

Jest nominowany do nagrody

Kolumb – „Nabożeństwa inspirowane życiem” Lynne Modransky z Steubenville została nominowana do nagrody Elite Author Award 2021, wyróżnienia przyznawanego za zasługi literackie i doskonałość wydawniczą w branży pisarskiej i wydawniczej. Nagroda jest przyznawana corocznie przez Author Academy Elite, dostawcę usług premium dla autorów.

READ  Rugby: Israel Fulau podpisuje kontrakt z NTT Communications w J-League - relacja

Książka Modransky’ego przeszła pierwszy etap w kategorii religii realistycznych.

„Nabożeństwa inspirowane życiem” Zawiera ponad 70 skróconych kultów opartych na Biblii, napisanych z powodu prawdziwych wydarzeń, według Modransky, który zauważa, że ​​nauczyła się lekcji o Jezusie z ciast lodowych, tarty jajecznej, jastrzębi, nietoperzy i innych. W tej książce podziel się nim „WL” chwile.

„Cztery lata temu rozpoczęliśmy eksperyment o nazwie coroczne nagrody Elite Author Awards” – wyjaśniła Carrie Oberbrunner, założycielka agencji wydawniczej Igniting Souls i Elite Author Awards. „W tym procesie przyciągnęliśmy wielu najlepszych autorów na świecie. Naszym celem jest celebrowanie siły, która zmienia życie w naszym społeczeństwie – książek i autorów, którzy je piszą. W naszym burzliwym świecie książki oferują wyjątkowy urok – zdolność zatracenia się w opowieści. Nic innego nie zapewnia takiej wysokości.”

Autorzy wszystkich typów – niezależnie (publikujący samodzielnie), publikowani tradycyjnie lub wspólnie – są proszeni o przyznanie nagrody w jednej z 12 kategorii. Wpisy są sprawdzane i oceniane na podstawie głosowania powszechnego, wkładu społecznego i ogólnej prezentacji (okładka, treść, przepływ i oryginalność).

Osoby fizyczne mogą uczestniczyć w części głosowania powszechnego oceny nagród. Odwiedź AuthorEliteAwards.com i kliknij “Głosuj teraz” przycisk. Kliknij ankietę, aby uzyskać dostęp do kategorii 10, opartych na faktach religijnych książek, a następnie znajdź ją i kliknij „Nabożeństwa inspirowane życiem”.

10 najlepszych finalistów w każdej kategorii zostanie zaproszonych do zaprezentowania podsumowania swojej książki podczas sesji na czerwonym dywanie Elite Author Awards, która odbędzie się 22 października w Columbus. Zwycięzca zostanie ogłoszony tego samego wieczoru podczas ceremonii wręczenia nagród.

Seniorzy w Four Seasons słuchają relacji i wygrywają nagrody

WIRTON – Seniorzy z Four Seasons odbyli swoje lipcowe comiesięczne spotkanie w Undo, któremu przewodniczyła prezydent Jane Viola.

Tony Larosa wygłosił modlitwy otwierające i zamykające.

Członkowie przysięgi wierności mówili i śpiewali “Boże błogosław Amerykę.”

Kolacja składa się z bufetu w stylu piknikowym.

READ  Czarne czapki po raz pierwszy zajmują czołowe miejsca w światowych rankingach krykieta

Sierpniowa kolacja oferuje wybór rostbefu lub kapusty.

Sprawozdania komisji zostały przeczytane.

Pat Beltram wygrał remisem 50-50. Karty podarunkowe Undo trafiły do ​​Josie Cekinovich i Mike’a DiBiase.

Inni zdobywcy nagród to Josie Sekinovic, Mike DiBase, Rita Orler, Jane Viola i Helen Payne.

Członkini Valerie Rowland podarowała wykonaną przez siebie okładkę na drzwi i przekazała ją klubowi do losowania. Wygrała go Janet Panebianko.

Kolejne spotkanie odbędzie się 18 sierpnia.

 

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej