Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości o drużynie NRL 2024, późna poczta, wiadomości o drużynie z 19. rundy, zmiany w drużynie, składy drużyn, najnowsze aktualizacje drużyn i wiadomości o kontuzjach w meczach w tym tygodniu

Tomek Trbojewicz Ma powrócić na pozycję bocznego obrońcy po szerszej reorganizacji w Manly, gdy drużyny NRL będą musiały zmagać się z utratą swoich pierwotnych gwiazd w 19. rundzie.

W dziewiętnastej rundzie nie pojawi się wiele wielkich nazwisk, a wielu młodych zawodników będzie miało okazję zabłysnąć podczas ich nieobecności.

Jay’a Graya Dostał kolejną szansę na grę na pozycji bocznego obrońcy drużyny Rabbitohs po tym, jak Latrell Mitchell doznał kontuzji stopy w trakcie sezonu Daijarn Asi Będzie partnerem pomocnika drużyny Eels wraz z Mitchellem Mosesem w obozie bluesowym.

Otrzymuj najświeższą pocztę, oficjalne wiadomości o drużynie i aktualizacje przed 19. rundą rozgrywek NRL Telstra Premiership 2024.

NRL Późna poczta: runda 19

Delfiny kontra Rabbitohs, czwartek o 19:50 na stadionie Cayo

Delfiny: Nieobecność Hamisu Tabuai Fido w obozie Maroons oznacza, że ​​Trae Fuller wraca do noszenia koszulki nr 1, a skrzydłowy Jack Bostock wraca po kontuzji. Nieobecność Jeremy’ego Marshalla-Kinga z powodu kontuzji stopy powoduje, że Max Plath przenosi się na boczny obrońca, Kenny Bromwich zaczyna od ataku, a Tevita Pangai Jr zaczyna od pozycji rekwizytora pod nieobecność Felice Kaufusi z powodu obowiązków w Origin. Josh Kerr i Ray Stone wchodzą na ławkę rezerwowych wraz z Seanem O’Sullivanem, który został powołany na swój pierwszy mecz od rundy 7. Oren Kelly i Mason Teague pozostali w składzie, który w środę został zmniejszony do 19 zawodników.

Króliki: Jay Gray powraca na boczny obrońca w miejsce kontuzjowanego Latrella Mitchella, a Michael Che Cam dołącza do wyjściowego składu, a na pozycji szkoleniowca The Blues prowadzi Cameron Murray. Liam Le Blanc to nowa twarz na ławce rezerwowych. W środowej 24-godzinnej aktualizacji nie ma żadnych zmian, a w składzie pozostają Dion Teuba i Fletcher Myers.

Sharks kontra Wests Tigers, piątek o 20:00 na stadionie PointsBet

Rekiny: Pomocnik Necho Haynes nie zagra z powodu kontuzji kostki na poniedziałkowym treningu, dlatego Braydon Trindall będzie nosił koszulkę z numerem 7, a Daniel Atkinson w koszulce z numerem 6. Sione Katoa powróci na skrzydło po opuszczeniu 18. rundy ze względu na protokół wstrząśnienia mózgu . Teague Wilton rozpocznie mecz z tylnego rzędu, za zawieszoną Siosifę Talakai, a nowymi twarzami na ławce zasiądą Jesse Colquhoun i Braden Hamlin-Uele.

READ  Wczesny początek testów supersamochodów na rok 2024

Zachodnie Tygrysy: Alexander Loeb wchodzi na skrzydło, Solomona Vataabe przechodzi na środkowy, a Justin Olam pauzuje z powodu kontuzji kolana. Justin Matamua spadł na 18. miejsce, a zastąpił go Robin Porter. Zewnętrzny obrońca Star Tua został wprowadzony jako rezerwowy, gdy chce powrócić po kontuzji ścięgna podkolanowego.

Tytani kontra Węgorze, sobota o 17:30 na stadionie C-Boss Super

Tytani: Jay Dunn Campbell wraca po kontuzji ręki na 5. i 8. miejscu, a AJ Brimson również znajduje się na 18. miejscu, wracając do zdrowia po kontuzji biodra. Jose Bahulu przejmuje rolę rekwizyta od reprezentanta Maroons Moyake Futwaiki, a Kleis Haas wraca po kontuzji stopy w tylnym rzędzie. Phil Sammy został wymieniony w wymianie po tym, jak opuścił zeszłotygodniowy mecz z powodu nadwyrężenia nogi.

Węże: Daejarn Asey przejmuje obowiązki obrońcy od Mitcha Mosesa nr 7 w drużynie Blues, Lorenzo Mulitalo debiutuje w NRL na skrzydle, Blaise Talagi przechodzi do pomocy, a Sean Russell do rezerw. Charlie Geimer rozpocznie grę po imponującym debiucie w zeszłym tygodniu jako rezerwowy, a Matt Dury również rozpocznie mecz z Seanem Leane’em na ławce rezerwowych. Luca Moretti wchodzi na ławkę rezerwowych w miejsce Juniora Paolo (stopa).

Broncos vs Dragons, sobota o 19:35 na stadionie Suncorp

Bronco: Tristan Sailor i Tyson Smoothie dołączyli do wyjściowego składu, Xavier Willison przeniósł się na boczny obrońca pod nieobecność Rhysa Walsha, Pata Carrigana i Payne’a Haasa, a Cotoni Staggs wrócił z urlopu osobistego, aby grać u boku Deana Marrinera w środku pola stanowiska u Selwyna Kubo w Origin. W wyniku kontuzji ścięgna podkolanowego Jocka Maddena Josh Rogers przejął rolę bocznego obrońcy, a Jordan Reekie powrócił po zawieszeniu z tyłu. Nowym zawodnikiem na ławce rezerwowych jest Blake Moser.

Smoki: Mikaele Ravalawa wraca na skrzydło w miejsce reprezentanta Bluesa Zaka Lomkesa, a Jesse Marschke zastępuje reprezentanta Maroons Bena Hunta na pozycji obrońcy. Raymond Vaitala-Marriner wraca po opuszczeniu zeszłotygodniowego meczu z powodu skurczów pleców, więc Luciano Leiloa wraca na ławkę rezerwowych wraz z Tobym Coachmanem, Benem Murdockiem Masilą i Hamem Sealym, który wraca po kontuzji barku. Jack Baird został wymieniony jako 18. zawodnik po powrocie po kontuzji kostki podczas zeszłotygodniowego Pucharu Nowej Południowej Walii.

READ  Świat rugby już wypełnił Puchar Świata w Rugby

Sea Eagles kontra Knights, niedziela o 16:05 w 4 Pines Park

Orły morskie: Tom Trbojevic wraca do swojej zwykłej roli skrzydłowego, a Tolu Kula pauzuje przez pewien czas z powodu kontuzji kolana. Tommy Talao przechodzi do pomocy, Lehi Hopoate wchodzi na skrzydło, a Jimmy Humphreys zostaje nowym pomocnikiem pod nieobecność Daly Cherry-Evans. Carl Lawton i Nathan Brown dołączają do tylnego rzędu w miejsce Jake’a Trbojevica (Origin) i Bena Trbojevica (nagłówek). Na ławkę rezerwowych dołączą Corey Waddell, Gordon Chan Kum Tong i Clayton Faulalo.

Rycerze: Nowa linia defensywna dla Adama O’Briena z Kalenem Pongą, Bradmanem Bestem i Deanem Gagaiem na boisku Origin oraz Inari Tualą, który doznał kontuzji łydki. Fletcher Sharpe wchodzi na boczny obrońca, Christian Mapabalangi na skrzydle, a nowymi pomocnikami są Dylan Lucas i Thomas Cant. Phoenix Crossland wraca po wstrząśnieniu mózgu po ataku hakowym, Adam Elliott wchodzi po ataku, a Matt Croker wraca na ławkę rezerwowych.