Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wiadomości o cenie Bitcoin na żywo: najnowsze wiadomości o wzroście BTC i Ethereum

Wiadomości o cenie Bitcoin na żywo: najnowsze wiadomości o wzroście BTC i Ethereum

Ceny bitcoinów wzrosły na początku tygodnia po znacznej modernizacji sieci.

Kryptowaluta wzrosła z poziomu poniżej 63 000 USD do 66 000 USD w ciągu weekendu, aby zamknąć się na najwyższym poziomie w zeszłym tygodniu blisko 69 000 USD.

Ethereum (Ether) również wzrosło w poniedziałek rano, powracając powyżej 4700 USD po niewielkim załamaniu, które zakończyło rekordowy wzrost cen z zeszłego tygodnia.

Wśród 10 wiodących kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej tylko dogecoin poniósł straty w ciągu ostatnich 24 godzin, ale spadł o zaledwie mniej niż 1 procent.

Wydaje się, że cena Bitcoina wzrosła w wyniku wprowadzenia długo oczekiwanej aktualizacji Taproot, która poprawia prywatność i bezpieczeństwo BTC, podczas gdy odrzucenie przez SEC w niedzielę spotowego Bitcoin ETF wydaje się mieć niewielki wpływ na Bitcoin. perspektywy cenowe.

Tutaj możesz śledzić najnowsze wiadomości, analizy i prognozy cenowe ekspertów.

1636972480

Bitcoin otrzymuje największą aktualizację od czterech lat

Bitcoin otrzymał znaczną aktualizację swojej sieci, wprowadzając długo oczekiwaną aktualizację Taproot.

Jest to największe ulepszenie sieci rdzeniowej Bitcoin od 2017 roku i zwiększy prywatność i bezpieczeństwo kryptowaluty.

Aktualizacja otworzy również możliwość inteligentnych kontraktów za pośrednictwem sieci Bitcoin, jednocześnie poprawiając skalowalność – kluczowy element sukcesu BTC jako głównej formy waluty, jak ma to miejsce w Salwadorze.

Oto, co Paolo Arduino, dyrektor ds. technologii na giełdzie kryptograficznej Bitfinex, powiedział nam o tym, co oznacza aktualizacja Taproot dla bitcoina:


Aktualizacja Bitcoin Taproot nadchodzi w samą porę, ponieważ rozwój łańcucha bloków Bitcoin gwałtownie przyspieszył w tym roku. Taproot zapewni większą skalowalność, prywatność i funkcjonalność inteligentnych kontraktów w łańcuchu bloków Bitcoin i znacznie rozszerzy to, co było możliwe do tej pory.

Możemy oczekiwać, że Taproot odblokuje moc Lightning Network, aby zapewnić prawdziwą skalowalność blockchainowi Bitcoin, czyniąc go gotowym do użycia w bardziej złożonych operacjach.

Paolo Arduino, Bitfinex

Anthony Cuthbertson15 listopada 2021 10:34

1636686517

Ceny kilku kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum i Dogecoin, wzrosły w ciągu ostatnich 24 godzin, a wartość całego rynku kryptowalut wzrosła w tym okresie o około 2,5 procent.

Bitcoin, który na początku czwartku gwałtownie spadł – stracił na wartości o około 3000 dolarów – od tego czasu ustabilizował się i obecnie jest wyceniany na około 65 000 dolarów.

Ethereum, które również doświadczyło gwałtownego spadku cen w tym okresie po rekordowym wzroście w środę, powoli wraca do poziomu 4800 USD.

Solana i Cardano, które zyskały na wartości w czwartek, spadły do ​​swoich cen 24 godziny temu.

Dogecoin urósł o około 2 procent w ciągu ostatniego dnia, podczas gdy Shiba Inu, który w zeszłym tygodniu wzrósł o prawie 17 procent, wzrósł o około 8 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

Globalny rynek kryptowalut jest wart około 2,87 biliona dolarów, a wykres wygląda głównie na zielono z oznakami wzrostu.

Ceny kryptowalut w ciągu ostatnich 24 godzin

(kapitał rynku walutowego)

Wiśwam Śankaran12 listopada 2021 03:08

1636657272

Southampton FC tworzy pierwszy w historii „fundusz fanów kryptowalut”, przekazując Bitcoiny

Klub Premier League Southampton uruchomił pierwszy w swoim rodzaju Crypto Fan Fund.

Biorąc pod uwagę wielkość klubu, jest to stosunkowo skromne 2 BTC (130 000 USD), które pochodzi z uprzejmości sponsora koszulki klubu piłkarskiego Sportsbet.io.

„Darowizna kryptowaluty w ten sposób jest pierwszą tego rodzaju w ramach Elite Sports Partnerships” – napisano w komunikacie prasowym. „W przeciwieństwie do tradycyjnych darowizn pieniężnych, wartość funduszu może zmieniać się i rosnąć zgodnie z rynkiem, co pozwala na zwiększenie inwestycji w przyszłych sezonach”.

(Obrazy Getty’ego)

Anthony Cuthbertson11 listopada 2021 19:01

1636643082

Muzułmanie kazali przestać używać Bitcoina w Indonezji

Muzułmanie w Indonezji zostali poproszeni przez władze państwowe o zaprzestanie używania kryptowalut w związku z przestrzeganiem religii.

Nie jest to oficjalny zakaz stosowania bitcoinów, a handel kryptowalutami jest nadal oficjalnie legalny, ale przywódcy religijni twierdzą, że kryptowaluty zawierają elementy niepewności, obstawiania i szkody, a zatem nie są halal.

Handel kryptowalutami jest tak popularny w Indonezji, że na początku tego roku dane krajowego organu regulacyjnego ujawniły, że było około 4,45 miliona inwestorów w kryptowaluty – ponad dwukrotnie więcej niż inwestorów kapitałowych.

Możesz przeczytać całą historię Tutaj.

Anthony Cuthbertson11 listopada 2021 15:04

1636635181

Binance zawiesza wypłaty z sieci Doge

Wiodąca giełda kryptowalut Binance właśnie ogłosiła, że ​​musiała tymczasowo zawiesić wypłaty z Doge Network ze swojej platformy.

„Odkryliśmy drobny problem z wypłatami DOGE Network na Binance po aktualizacji wersji w dniu 11-10-2021.” Notatka na stronie internetowej firmy.

W rezultacie tymczasowo zawiesiliśmy wypłaty z sieci DOGE do czasu rozwiązania tego problemu. Binance aktywnie współpracuje z zespołem projektowym DOGE, aby rozwiązać ten problem. Należy pamiętać, że wypłaty z sieci DOGE pozostaną zamknięte, dopóki nie zostanie to naprawione. W tym czasie użytkownicy nadal mogą korzystać z DOGE w innych sieciach”.

Anthony Cuthbertson11 listopada 2021 12:53

1636629930

Twitter zostaje najnowszą firmą, która dodaje „oddział krypto”

Twitter ogłosił nowy dział kryptowalut, aby „przesuwać granice tego, co jest możliwe dzięki tożsamości, społeczności, własności i nie tylko”.

Twitter Crypto będzie wykorzystywany do opracowywania walut cyfrowych, technologii blockchain i „innych zdecentralizowanych technologii” dla firmy zajmującej się mediami społecznościowymi, która niedawno dodała kryptowalutę do swojej funkcji Porady.

CEO Jack Dorsey, który pracuje w biografii na Twitterze po prostu „Bitcoin”, niedawno uruchomił startup BTC o nazwie TBD „aby pomóc [Twitter] Budowanie otwartej platformy do tworzenia zdecentralizowanej wymiany bitcoinów.”

Możesz przeczytać całą historię tutaj:

Anthony Cuthbertson11 listopada 2021 11:25

1636629226

Niewielka awaria cenowa monituje o „kupić dip”

Jak teraz stało się powszechne podczas tego rekordowego rajdu rynkowego, niedawny krach flashowy doprowadził do niemal ironicznych uroczystości w mediach społecznościowych i forach bitcoinowych za „kupowanie dipu”.

popularny! Poczta Na r/ Bitcoin zgłosił: „Czas zaopatrzyć się, gdy jest w sprzedaży!”

Nawet słynny informator Edward Snowden, który ostatnio napisał na Twitterze o kupowaniu bitcoinów w marcu 2020 r., Kiedy na krótko spadł poniżej 5000 USD.

Z nowym rekordem wczoraj, każda jak dotąd awaria w 2021 r. okazała się „szybką sprzedażą”, ponieważ za każdym razem wraca do kolejnego szczytu.

Jednak w końcu dynamika rynku może wygasnąć, a całkowite odrodzenie się krachu może zająć lata, a nie dni lub miesiące.

Anthony Cuthbertson11 listopada 2021 11:13

1636627621

Błyskawiczna awaria Bitcoina i Ethereum w Unison

Bitcoin i Ethereum odwróciły się nawzajem w ciągu jednej nocy i obaj doznali gwałtownych awarii, zanim się ustalili.

Kilka innych wiodących kryptowalut skopiowało ten wzór, w tym Cardano (ada), Ripple (XRP), Solana (SOL) i Polkadot (DOT).

To zepchnęło ogólny rynek kryptowalut poniżej 2,9 biliona dolarów, ale biorąc pod uwagę jego mało zmienne standardy, jest to niewiele więcej niż przemijający obraz. To, czy rozpocznie się coś poważniejszego, zostanie ustalone w ciągu najbliższych kilku godzin, chociaż BTC i ETH pozostają w granicach 5 procent ich wszechczasowych maksimów.

(CoinMarketCap)

Anthony Cuthbertson11 listopada 2021 10:47

1636562431

Cena Bitcoin to 69 420 $ Następny cel

Fora Bitcoin i platformy mediów społecznościowych są wypełnione wezwaniami do podwyżki cen do 69 420 USD w celu spełnienia „przepowiedni” kryptowaluty.

Popularny użytkownik Reddita zaprosił innych inwestorów do „Hodl Hodl” aż do osiągnięcia ceny, z Poczta Otrzymaj setki głosów.

Anthony Cuthbertson10 listopada 2021 16:40

1636554430

ŁAMANIE: Cena Bitcoin bije nowy rekord

Kolejny dzień, kolejny punkt kulminacyjny. Bitcoin jest w grze w tym tygodniu, osiągając ponad 68 500 USD w indeksie cen CoinMarketCap, aby pobić kolejny rekord.

Ethereum również poszło w jego ślady, osiągając maksimum już po kilku minutach, podczas gdy Binance Coin wzrosło o ponad 20 procent w ciągu ostatnich 24 godzin, aby samoczynnie się zamknąć.

Całkowity rynek kryptowalut zbliża się teraz do 3 bilionów dolarów, odnotowując 2,96 biliona dolarów.

Możesz przeczytać całą historię tutaj:

Anthony Cuthbertson10 listopada 2021 14:27

READ  Morrisons podpisuje umowę przejęcia 7 miliardów funtów z amerykańską grupą private equity | Morrisons