Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp umożliwia teraz wyjście z grup w STEALTH! Zobacz, jak możesz to zrobić

WhatsApp zapewnia nową funkcję umożliwiającą opuszczanie grup bez powiadamiania każdego członka pola czatu. Tak to będzie działać.

WhatsApp rozwija się co miesiąc dzięki nowym funkcjom i funkcjom! Zaledwie kilka dni temu dodał możliwość odpowiadania na wiadomości za pomocą emotikonów za pośrednictwem aplikacji mobilnych i aplikacji internetowej. Właśnie wtedy, gdy założyłem, że nie może być lepiej, WhatsApp nieustannie identyfikuje problemy, które nękają użytkowników na co dzień. Ostatnia jest dla grup. W przeszłości i teraźniejszości, gdy opuszczasz grupę WhatsApp, aplikacja informuje wszystkich, że opuściłeś okno czatu. Dla wielu może to wydawać się dziwne i może niepokoić tych, którzy chcą trochę prywatności poza grupą. W końcu nikt nie chce zwracać na siebie uwagi, podczas gdy ty chcesz wymknąć się z jednej z tych nieznośnych grup biurowych lub grup rodzinnych.

Na nowym zrzucie ekranu abonent Dzięki WABetaInfo WhatsApp to teraz nowa funkcja, która pozwala potajemnie opuścić dowolną grupę WhatsApp. Aktualizacja WhatsApp pozwoli Ci teraz wyjść z grupy bez wysyłania banera informującego o tym. Pamiętaj, że chociaż członkowie grupy większościowej nie otrzymają powiadomienia o banerze, ty i administrator grupy zostaniecie powiadomieni o wyjściu

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić mobilną wyszukiwarkę, kliknij tutaj.

Grupa WhatsApp wychodzi teraz z większą tajemnicą

„Dodajemy również możliwość cichego opuszczenia grupy, dzięki czemu wszyscy w grupie nie zostaną powiadomieni, jeśli ludzie uznają, że rozmowa nie jest już ich”, podała aplikacja na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Chociaż ta funkcja jeszcze się nie pojawiła, WhatsApp ogłosił kilka nowych funkcji, które sprawią, że wrażenia będą jeszcze lepsze. WhatsApp chce usprawnić sposób pracy grup na swojej platformie, co usprawni komunikację między wieloma użytkownikami. Niedawno ogłosił rozszerzenie limitu wielkości grupy do 512 członków z poprzednich 256 członków. Ponadto dodano możliwość odpowiadania na wiadomości w grupach i wiadomości osobiste za pomocą emotikonów. Niedawno rozszerzono również limit grupowych połączeń głosowych do 32 z poprzednich ośmiu uczestników. Reakcja oparta na emotikonach jest również obecna w WhatsApp Web.

READ  Vivo Y33T wprowadzony na rynek w Indiach z Snapdragon 680: wszystko, co musisz wiedzieć