Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp ukrywa wskaźniki statusu „online” dla kont WhatsApp Business w najnowszej wersji beta Androida

WhatsApp Jest to najpopularniejsza na świecie usługa szyfrowanego przesyłania wiadomości, a usługa stale dodaje nowe funkcje, które po raz pierwszy pojawiają się w kanale testów beta firmy. Jednak mówi się, że firma należąca do Facebooka testuje bardzo rzadkie usuwanie funkcji, zgodnie z nowym raportem dotyczącym aplikacji WhatsApp Business firmy. Według nowego raportu, wydaje się, że WhatsApp usunęła możliwość przeglądania internetowego statusu konta biznesowego w najnowszej wersji beta Androida.

Dodano wskaźnik stanu połączenia internetowego, który jest jedną z najczęściej używanych funkcji usługi przesyłania wiadomości WhatsApp Biznes, kiedy usługa została po raz pierwszy uruchomiona w 2018 roku dla małych firm. Jednak w najnowszej wersji WhatsApp beta dla Androida, znana z wycieków funkcji WABetaInformacja Wskazuje, że funkcja sprawdzania stanu online konta firmowego jest wyłączona.

Dla mnie WABetaInformacjaKilku testerów zgłosiło jednak, że wersja 2.21.13.17 wersji beta WhatsApp na Androida zawiera wartą uwagi zmianę, która usunęła możliwość sprawdzenia, czy konto firmowe jest obecnie aktywne w aplikacji. Podczas gdy informator początkowo myślał, że to błąd, później był w stanie potwierdzić, że wersja beta WhatsApp Dla urządzeń z Androidem. Wygląda na to, że oprócz statusu online „ostatnio widziano” również nie jest już widoczne.

Więcej z tej sekcji

Usunięcie funkcji online w WhatsApp dla Firm musiało być decyzją polaryzującą, ponieważ wielu użytkowników poprosiło o jej usunięcie, ale wielu innych użytkowników regularnie korzysta z tej funkcji.


Konto WhatsApp Business w najnowszej wersji beta WhatsApp na Androida. (WABetaInformacje)

Żadnego słowa o tym, czy WhatsApp Usunie również wskaźnik online z WhatsApp na Androida i iOS – w ten sposób dorówna on bardziej przyjaznym dla prywatności aplikacjom, takim jak Signal, które nie mają funkcji „ostatnio widzianych” ani wskaźnika stanu online.

Użytkownicy, którzy dokonali aktualizacji do najnowszej wersji beta WhatsApp W przypadku systemu Android nie będzie już wyświetlany wskaźnik stanu online — zamiast tego aplikacja po prostu mówi „WhatsApp Business” pod rzeczywistą nazwą konta biznesowego. Jednak, WABetaInformacja Mówi, że jeśli używasz WhatsApp w biznesie, WhatsApp Aplikacje na iOS i Androida nadal będą Cię wyświetlać online. Dotyczy to również aplikacji WhatsApp Web, która również pokaże użytkownikom WhatsApp Business jako online, przynajmniej do czasu, gdy te zmiany przekształcą się w stabilne wersje nie beta tych aplikacji.

READ  Użytkownicy zgłaszają awarię aplikacji Google na telefonach z Androidem różnych marek po ostatniej aktualizacji