Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp na iOS testuje nowy interfejs do połączeń głosowych o nazwie E2E

To już prawie koniec roku, ale wciąż istnieją funkcje, które WhatsApp przygotowuje do uruchomienia tak szybko, jak to możliwe. Jeden to nowy interfejs do połączeń głosowych.

jak to odkrył WABetaInformacjaTen nowy interfejs do połączeń głosowych jest w fazie rozwoju, co oznacza, że ​​żaden publiczny beta tester nie może go w tej chwili wypróbować, chociaż post informuje, że będzie on dostępny w przyszłej aktualizacji dla użytkowników iOS i Androida.

WhatsApp przeprojektowuje interfejs pod kątem przyszłej aktualizacji, aby uczynić go bardziej kompaktowym i nowoczesnym oraz uporządkować dostępną przestrzeń: nowy przeprojektowany wygląd będzie ładnie wyglądał, zwłaszcza podczas grupowych połączeń głosowych.

Chociaż na pierwszy rzut oka nie wygląda na to, że zmienił się zbytnio, wygląda na znacznie bardziej dopracowany niż obecna wersja. Nie tylko to, ale nadal musimy poczekać i zobaczyć, jak WhatsApp poradzi sobie z niektórymi poprawkami interfejsu użytkownika, których nie pokazano na tym zrzucie ekranu.

Nie tylko to, ale WABetainfo Mówi również, że WhatsApp pracuje nad wskaźnikami do szyfrowania typu end-to-end. Jak zapewne wiesz, minęło kilka lat, odkąd wszystkie wiadomości w aplikacji były szyfrowane metodą end-to-end. Mając to na uwadze, zespół odpowiedzialny za WhatsApp postanowił wprowadzić nowe dodatki wizualne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że cokolwiek powiesz, jest między Tobą a wybranymi przez Ciebie osobami.

WABetainfo On pisze:

Nawet WhatsApp i ich firma macierzysta Meta nie mogą jej czytać ani słuchać. WhatsApp chce Ci przypomnieć, że WhatsApp to bezpieczne miejsce do rozmów ze znajomymi i rodziną, więc planują udostępnić dwa wskaźniki w przyszłej aktualizacji:

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, WhatsApp pracuje nad nowymi wskaźnikami dla sekcji Status i Połączenia. Post mówi „WhatsApp planuje również dodać to samo powiadomienie w sekcji Czaty”.

READ  Bokimane, Hassan Rally przeciwko kradzieży programów Twitch OBS

Co myślisz o tych zmianach? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: