Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WhatsApp na iOS opracowuje ankiety do czatów grupowych i podglądu permalinków w wersji na komputery stacjonarne

Miesiąc temu, WABetaInformacja Dowiedz się, że WhatsApp był Rozpoczęcie prac nad nową funkcją ankiety do czatów grupowych. Teraz możemy ponownie przyjrzeć się nadchodzącemu wpisowi, a także dowiedzieć się, czego się po nim spodziewać.

według Wydawniczy22.8.0.72 Wersja beta WhatsApp zawiera więcej szczegółów dotyczących funkcji ankiety dla czatów grupowych. Chociaż funkcjonalność jest obecnie w fazie rozwoju, co oznacza, że ​​użytkownicy wersji beta mogą już z niej korzystać, widać, że podczas tworzenia ankiety zapewni ona do 12 opcji.

WABetaInformacja Uwagi:

Na tym zrzucie ekranu widać, że firma już działa Opcje ankiety, a tym samym możliwość wprowadzenia niektórych z możliwych opcji ankiety. Można przeczytać, że można dodać maksymalnie 12 możliwych opcji, a podczas jej tworzenia można również przenieść opcję w inne miejsce.

Ta funkcja będzie bardzo przydatna w czatach grupowych, aby zdecydować, gdzie spędzić czas ze znajomymi, co zjeść na obiad, a nawet film, który chcesz obejrzeć z członkami rodziny.

Z dala od tego, WABetaInformacja Raporty wskazują, że WhatsApp Desktop 2.2212.1 beta w końcu naprawił możliwość wyświetlania podglądu linków. W ciągu ostatnich kilku tygodni użytkownicy, którzy skorzystali z kompatybilności między urządzeniami, odkryli, że podgląd linków nie działa na pulpicie WhatsApp z przyczyn technicznych.

Teraz firma naprawiła ten błąd w najnowszej wersji beta. W poście zauważa się, że nadal „nie można tworzyć podglądu linków w WhatsApp Web, ponieważ jest to jedna z nieobsługiwanych funkcji po migracji na wiele urządzeń”.

Czy jesteś podekscytowany możliwością wypróbowania nowych funkcji ankiet, gdy staną się one dostępne? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: