Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wewnątrz czteropokojowego domu Alison Hammond o wartości 700 000 funtów

Wewnątrz czteropokojowego domu Alison Hammond o wartości 700 000 funtów

Wewnątrz czteropokojowego domu Alison Hammond o wartości 700 000 funtów – po wystawieniu go na sprzedaż tego samego dnia Philip Scofield odszedł dziś rano

Alison Hammond wystawiła na sprzedaż swój dom w Birmingham – tego samego dnia, w którym Philip Scofield odszedł dziś rano po 21 latach.

Urocza prezenterka, lat 48, wystawiła na sprzedaż swój dom za 700 000 funtów w Solihull w Midlands.

Przeprowadzka pozwoli Alison być bliżej zachodniego Londynu, gdzie znajdują się studia ITV, jeśli dostanie więcej obowiązków w This Morning.

Obecnie robi piątkowy segment z Dermotem O’Learym – z dwoma zastępcami Holly w pierwszym tygodniu odkąd weteran Phillippe opuścił program.

Daily Mail wcześniej informował, że Alison jest faworytką Holly do zastąpienia go.

Robienie ruchów: Alison Hammond wystawiła swój dom w Birmingham na sprzedaż – tego samego dnia Philip Scofield odszedł dziś rano po 21 latach

Wow: Allison wcześniej pokazała, gdzie mieszka w segmencie na żywo w This Morning w 2020 roku

Wow: Allison wcześniej pokazała, gdzie mieszka w segmencie na żywo w This Morning w 2020 roku

powiedziało źródło słońce: „Czasy są całkowicie przypadkowe, ale być może wymowne. Alison kocha ten dom, ale chce zacząć od nowa. Jest niesamowicie poszukiwana”.

READ  Royal Ascot patrzy w przyszłość bez królowej Elżbiety

„Wydaje się bardzo prawdopodobne, że dziś rano zostanie poproszona o zajęcie większej liczby dni w tygodniu – i dlatego spędzi więcej czasu w Londynie”.

Dom Alison w Birmingham za 700 000 funtów obejmuje wannę z hydromasażem, jadalnię i przestronną kuchnię na otwartym planie, a także ogromny ogród.

Przeprowadziła się do domu podczas blokady w 2020 roku, a wcześniej pokazywała swoją nową rezydencję na żywo w This Morning fanom Phillipa i Holly.

Prezenterka pojawiła się na żywo ze swojego salonu, w którym znajduje się ściana pokryta pamiątkami z jej kariery telewizyjnej, elegancki biały stół jadalny i duże lustra.

Został wprowadzony na rynek w czwartek, gdy szefowie ITV prowadzili nadzwyczajne rozmowy z Phillipem na temat jego odejścia, zanim opuścił program na dobre w sobotę.

Alison jest wyraźnie wschodzącą gwiazdą w telewizji – jak ogłoszono ją w marcu jako nowa prezenterka Great British Bake Off.

Po raz pierwszy stała się powszechnie znana, kiedy pojawiła się w Big Brother w 2002 roku, a decyzją, którą później ujawniła, było pragnienie pozbycia się „bolesnego długu”.

Wymarzona poduszka: mieszkanie Alison w Birmingham o wartości 700 000 funtów oferuje wannę z hydromasażem, jadalnię i przestronną kuchnię na otwartym planie, a także ogromny ogród

Wymarzona poduszka: mieszkanie Alison w Birmingham o wartości 700 000 funtów oferuje wannę z hydromasażem, jadalnię i przestronną kuchnię na otwartym planie, a także ogromny ogród

Zastępstwo: mówi się, że Alison jest ulubienicą Holly Willoughby, która dołącza do niej podczas dzisiejszej prezentacji

Zastępstwo: mówi się, że Alison jest ulubienicą Holly Willoughby, która dołącza do niej podczas dzisiejszej prezentacji

Pomimo swoich skromnych początków Alison była gospodarzem rozdania nagród BAFTA wraz z Richardem E. Grantem.

Zagrała także w innych reality show, występując w I’m A Celebrity w 2010, Celebrity Masterchef w 2014 i Celebrity Fit Club, żeby wymienić tylko kilka.

Szacuje się, że od 2023 roku gwiazda telewizyjna jest warta od 2 do 4 milionów funtów – co jest dalekie od czasów, kiedy walczyła, by związać koniec z końcem.

„Zawsze byłem dumny, że mogę relacjonować wspaniałe historie w This Morning” — powiedział Phillip w oświadczeniu wydanym w sobotę. Ale ostatnio sam ten poranek stał się historią.

READ  Depp v. Heard: „Utrata zarobków” aktorki może wynieść nawet 50 milionów dolarów – jak Kate Moss przygotowuje się do zeznań w procesie o zniesławienie | Ents & Arts News

Przez całą moją karierę w telewizji — łącznie z kilkoma ostatnimi trudnymi dniami — zawsze robiłem wszystko, co w mojej mocy, by być honorowym i miłym.

Rozumiem, że ITV zdecydowało, że obecna sytuacja nie może być kontynuowana i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić program, który kocham.

Więc zgodziłem się ustąpić z This Morning ze skutkiem natychmiastowym, w nadziei, że serial ruszy ku świetlanej przyszłości.

„Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali – zwłaszcza moim niesamowitym widzom This Morning – i do zobaczenia na Soap Awards w przyszłym miesiącu”.

Filip powiedział:

„Zgodziłem się ustąpić dziś rano ze skutkiem natychmiastowym, w nadziei, że serial może rozwinąć się w świetlaną przyszłość” – powiedział Philip.