Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wetherspoon ujawnił, że obowiązkowe noszenie masek w pomieszczeniach i ograniczenia dotyczące numerów imprez skończą się 19 lipca – chociaż osłony twarzy będą nadal dostępne do noszenia według uznania każdego klienta

Wetherspoon ujawnia wytyczne Dnia Wolności dotyczące noszenia masek, obsługi baru i ochraniaczy ekranu w pubach

Wszyscy wrócili do baru! Wetherspoons ujawniają plany dotyczące barów po Dniu Wolności, gdy maski są opcjonalne, obsługa barów zostanie wznowiona, a ekrany pozostaną między stolikami

  • Gracze wybierają, czy noszą maski i mogą je ponownie zamówić w barze 19 lipca July
  • Ograniczenia dotyczące numerów partii, takie jak zasada sześciu, nie będą miały zastosowania w barach
  • Ekrany ochronne pozostaną na miejscu dla tych, którzy chcą cieszyć się swoimi pinami
  • Ograniczenia prawne dotyczące kontaktu mają zakończyć się w poniedziałek, 19 lipca – nazwany “Dniem Wolności”

Wetherspoons ujawnili, czego mogą się spodziewać ich gracze, przyjeżdżając do ich okolicy na piwo po Dniu Wolności – w tym instrukcje dotyczące noszenia masek, obsługi baru i ekranów ochronnych.

Ponieważ większość prawnych ograniczeń dotyczących kontaktu ma wygasnąć w poniedziałek 19 lipca, supermarkety, pracodawcy i obiekty hotelarskie w całym kraju dzielą się swoimi planami.

Wetherspoon ujawnił, że obowiązkowe noszenie masek w pomieszczeniach i ograniczenia dotyczące numerów imprez skończą się 19 lipca – chociaż osłony twarzy będą nadal dostępne do noszenia według uznania każdego klienta.

Usługa Bar ma zostać wznowiona, ale klienci nadal są zachęcani do korzystania z aplikacji do zamawiania i płatności.

W najbliższej przyszłości osłony bezpieczeństwa pozostaną na miejscu między stołami i na serwerach barowych.

Przewodniczący Wetherspoon Tim Martin skrytykował wcześniejsze „arbitralne” zasady dotyczące podstawowych posiłków, godziny policyjnej o 22:00 i obsługi stolików w pubach.

Wetherspoon ujawnił, że obowiązkowe noszenie masek w pomieszczeniach i ograniczenia dotyczące numerów imprez skończą się 19 lipca – chociaż osłony twarzy będą nadal dostępne do noszenia według uznania każdego klienta

Gdy rząd potwierdził, że większość prawnych ograniczeń dotyczących kontaktu z ludźmi zostanie zniesiona 19 lipca, Wetherspoon postanowił przywrócić procedury od lipca 2020 r.

READ  Proces tworzenia osobistego zdjęcia przejęty jest przez polską giełdę kryptowalut

Firma dała jasno do zrozumienia, że ​​ze względu na „niepewność” co do przyszłego wpływu Covid-19 zachowa większość zasad nałożonych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Ale Wetherspoon zrezygnuje z obowiązkowego egzekwowania noszenia masek w swoich 925 miejscach, umożliwiając klientom wybór, czy nosić maskę na twarzy w pomieszczeniach.

„Reguła sześciu” – ograniczenia dotyczące stron klienckich, które ograniczają całkowitą liczbę do sześciu – wygasną, a pasek usług również zostanie ustawiony na wznowienie.

Ekrany ochronne pozostaną na miejscu między stołami i na serwerach barowych w miejscach JD Wetherspoon w dającej się przewidzieć przyszłości

Ekrany ochronne pozostaną na miejscu między stołami i na serwerach barowych w miejscach JD Wetherspoon w dającej się przewidzieć przyszłości

Klienci będą musieli zdezynfekować ręce po przyjeździe – i podczas całej wizyty – a bary będą miały znaki wyjaśniające zasady.

Stacje do dezynfekcji rąk zostały ustawione w miejscach Wetherspoon w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Oznakowanie kierunkowe wejść i wyjść pozostanie, a kraty będą zachęcane do zwiększenia wentylacji poprzez maksymalne podparcie otwartych drzwi i okien.

Pojemność wnętrza pozostanie dziś na tym samym poziomie, a wstęp dla klientów będzie ograniczony do liczby dostępnych miejsc.

Worki jednorazowego użytku pozostaną w użyciu, a menu jednorazowe zostaną dostosowane.

Prezydent Wetherspoon Tim Martin powiedział MailOnline: „Kiedy puby zostały ponownie otwarte po pierwszym zamknięciu, w lipcu zeszłego roku, rozsądny zestaw środków, jak opisano powyżej, został uzgodniony między branżą hotelarską, władzami zdrowotnymi i innymi zainteresowanymi stronami oraz hotelarstwem wysyłka kontynuowana. miejsca na niskich poziomach.

Wetherspoon odnotował w drugiej połowie 2020 r. ponad 50 milionów odwiedzin klientów zarejestrowanych przez system testów i śledzenia, bez ani jednego zgłoszonego przypadku „ogniska” wśród klientów, zgodnie z definicją organów ds. zdrowia.

„Podobnie jak w Wielkiej Brytanii Hospitality, Brytyjski Instytut Karczmarzy i Brytyjskie Stowarzyszenie Piw i Pubów powiedziały w październiku zeszłego roku: „Spośród 22 500… przebadanych szpitali, tylko 1% stwierdziło, że są związane z testami NHS i identyfikowalnością incydentu. „”

Chociaż zagrożeń związanych z COVID-19 nie można całkowicie wyeliminować, uważamy, że wytyczne z lipca 2020 r. stanowią rozsądną podstawę dla branży i zapewniają sprawiedliwą równowagę między zdrowiem, zatrudnieniem i gospodarką.

READ  List intencyjny Humbera do głównych inwestorów, gdy ambicja Net Zero staje się globalna

Mamy nadzieję, że w przyszłości uniknie się arbitralnych i kapryśnych reguł rządowych, które były stałym elementem w ostatnich miesiącach, takich jak wymagania dotyczące obfitych posiłków, godziny policyjnej i obsługi stołowej, które nie mają żadnego naukowego pochodzenia.

„Tego rodzaju zasady szkodzą gospodarce, są bardzo trudne do wdrożenia przez pracowników barów, a klienci zawsze uważają je za śmieszne”.

Reklamy