Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wdowa po nim potwierdziła, że ​​Sebastian Eubank zmarł po „ciężkim zawale serca”

Wdowa po nim potwierdziła, że ​​Sebastian, syn boksera Chrisa Eubanka, zmarł po ataku serca na morzu w Dubaju.

Zawodowy bokser, trzeci najstarszy z pięciorga dzieci Eubanku, zmarł w piątek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na kilka dni przed swoimi 30. urodzinami i miesiąc po zostaniu ojcem.

Wdowa po nim, Salma Abdel Aty, powiedziała w oświadczeniu, że lekarz medycyny sądowej w Dubaju znalazł dowody na to, że 29-latek miał wcześniej istniejącą chorobę serca, o której jego rodzina nie wiedziała.

Sebastian składa hołd Sebastianowi (Lewis Whyld/PA) Osobistościom z całego świata boksu i nie tylko.

Podziękowała władzom za szybkie śledztwo i powiedziała, że ​​jest wdzięczna, że ​​jej mąż mógł spędzić „kilka krótkich i szczęśliwych tygodni” z ich nowonarodzonym synem Rahimem.

Powiedziała: „Policja w Dubaju i koroner potwierdzili, że po kompletnej sekcji zwłok Sebastian Eubank zmarł tragicznie na ciężki atak serca na morzu i prawdopodobnie nie udałoby się go uratować, nawet gdyby wyszedł z wody”.

„Istniały dowody na istniejącą wcześniej chorobę serca, której nie wszyscy byliśmy świadomi.

„Chociaż nadal był bardzo przygnębiony, Sebastian zmarł po zjedzeniu jednego ze swoich ulubionych posiłków z jednym z najbliższych przyjaciół podczas robienia ulubionych rzeczy w swoim ulubionym miejscu w Dubaju, gdzie często chodził popływać.

Stał w wodzie niedaleko plaży, oglądając zachód słońca na plaży Cove Beach w Dubaju.

„Jestem wdzięczny, że udało mu się spędzić kilka krótkich i szczęśliwych tygodni ze swoim synem, zanim odszedł”.

Postacie z całego świata boksu i nie tylko oddały hołd Sebastianowi, a były mistrz wagi średniej Eubank opisuje swojego syna jako „głęboki myśliciel, który uwielbia kwestionować przyjętą mądrość” we wcześniejszym hołdzie mu.

Eubank powiedział, że rodzina była zdruzgotana stratą Sebastiana, który dorastał w Hove, ale mieszkał w Dubaju, gdzie był „pionierem przyjmowania zdrowego stylu życia i alternatywnych terapii”.

Dodał: „Był kochany i szanowany przez wszystkich, którzy go znali i zawsze pozostanie w myślach przyjaciół i rodziny”.

READ  Kristina Timanovskaya: Polska przyznaje wizę humanitarną białoruskiemu olimpijczykowi

Sebastian, który grał boksera posługującego się pseudonimem Alka Lion, zadebiutował w lutym 2018 roku przeciwko polskiemu zawodnikowi Kamilowi ​​Kulczykowi.

W zeszłym roku zadebiutował w MMA.

Jego brat, Chris Eubank Jr – który jest również zawodowym bokserem, powiedział na Twitterze: „Odpocznij braciszku, kocham cię i zawsze będę za tobą tęsknić”.