Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Waze otrzymuje własną aplikację Android Automotive

Waze to najpopularniejsza aplikacja nawigacyjna we Francji, tak bardzo, że ostatnio jest zaktualizowane Z trzema regionalnymi dialektami (tuluza, prowansalski i ch’ti). Dlatego sensowne jest, aby Waze zdecydował się na współpracę z francuskim producentem samochodów Renault wydanie Nowa i dostosowana wersja aplikacji dla samochodów. Jest dostępny w systemach informacyjno-rozrywkowych za pośrednictwem Integracja Googlezaczynając od Australijska hybryda i Megane E-Tech EV.

Aby było jasne, można już używać Waze na Android Auto, instalując go jako aplikację ze smartfona. Różnica polega na tym, że kierowcy Renault mogą teraz zainstalować aplikację bezpośrednio w systemie informacyjno-rozrywkowym i korzystać z niej bez potrzeby korzystania z urządzenia mobilnego.

„Kiedy prowadzisz samochód, możesz doświadczać bezpieczniejszych i wygodniejszych podróży, jednocześnie eliminując kłopoty związane z korzystaniem ze smartfona” – napisał Waze na swoim blogu. „Dzięki temu nowemu rozwiązaniu kierowcy Renault będą mieli wszystkie wskazówki dojazdu z Waze w czasie rzeczywistym, nawigację i alerty, a także ustawienia, preferencje i zapisane miejsca osadzone na wyświetlaczu pojazdu”.

Renault Najnowszy system multimedialny Obsługuje bezprzewodowo CarPlay i Android Auto i ma wiele preinstalowanych aplikacji, takich jak Mapy Google i Spotify — bez konieczności łączenia telefonu z tymi aplikacjami. Możesz zainstalować Waze ze Sklepu Play w systemach informacyjno-rozrywkowych powyższych pojazdów lub z dedykowanej aplikacji Renault.

Waze wydaje się być gotowy do ekspansji na inne pojazdy i marki, mówiąc, że „z niecierpliwością oczekuje na udostępnienie tego premium wrażenia z jazdy większej liczbie użytkowników na całym świecie w 2023 roku”. Jeśli więc wolisz Waze od Map Google i masz samochód obsługujący Android Auto, być może wkrótce będziesz mógł to zmienić.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.