Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Warriors dali lekcję przegrywając z Sydney Roosters

Warriors nadal pokazują swoje postępy dzięki temu pełnemu werwy wysiłkowi przeciwko Sydney Roosters, ale nie byli w stanie wypełnić luki między dobrymi a wielkimi, przegrywając 20-12 w sobotnie popołudnie. Wideo / Sky Sports

Wojownicy 12

koguty 20

Niektóre pozytywne znaki – ale za mało.

Warriors nadal pokazują postępy z poprzedniego sezonu, dzięki temu pełnemu werwy starciu z Sydney Roosters, ale nie byli w stanie wypełnić luki między dobrymi a wielkimi, przegrywając 20-12 w sobotnie popołudnie.

Ten mecz pokazał, jak daleko zespół z Oakland musiał się posunąć.

Chociaż rozpoczęli zachęcający początek sezonu od zwycięstwa nad Newcastle w zeszłym tygodniu, to zawsze był to znacznie trudniejszy test, zwłaszcza po tym, jak Roosters zostali znokautowani przez Redcliffe w pierwszej rundzie.

Zostało to udowodnione.

Warriors rywalizowali przez długi czas – ale nie wystarczająco często. Była elastyczność, ale nauka pojedynków z zespołami premium to kolejna lekcja.

Goście popełniali również wiele błędów w nieodpowiednich momentach.

Co być może najważniejsze, Warriors zapłacili wysoką cenę fizyczną, tracąc drugiego wioślarza Jacksona Forda (2. minuta) i pomocnika Charnesa Nicol-Klokstada (50. minuta) po nieudanej ocenie urazu głowy, a następnie Josha Currana (biodro) z 20 minutami do końca meczu. grać.

Ale w tym meczu mniej chodziło o wynik – ponieważ niewielu spodziewało się zwycięstwa Warriors – a bardziej o występ.

Pod tym względem był to kolejny krok naprzód, zwłaszcza w porównaniu z meczami z ciężarowcami w poprzednich dwóch sezonach.

Popychając Roosters do granic możliwości, Warriors doprowadzili do końca meczu, mając dwie świetne okazje do zdobycia bramki w ciągu ostatnich 15 minut, kiedy przegrywali zaledwie sześcioma punktami, zanim rzut karny Sama Walkera przypieczętował mecz.

W pierwszej połowie Roosters prowadzili 8:6, a w drugiej powiększyli przewagę dwoma próbami.

READ  Kolarze wracają do Pucharu Ameryki

Bramka Adena Vonoa Blake’a w 62. minucie wzbudziła nadzieje fanów Warriors, ale gospodarze zawsze wyglądali na bardziej prawdopodobnych i to się potwierdziło.

– Nadchodzi więcej.

Roosters 20 (Jaxson Paulo 2, Sam Walker próbuje. Walker 2 minusy, Walker 2 długopisy)

Warriors 12 (Wayde Egan, Addin Fonua-Blake próbuje. Shaun Johnson kontra 2) 1. połowa: 8-6