Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vijay Hazari Cup: Serwisy miażdżą Keralę siedmioma bramkami, aby przebić się do półfinału | wiadomości o krykiecie

Jaipur: Serwisy złożyły wszechstronną szansę na awans do półfinału Pucharu Vijay Hazari dzięki łatwemu zwycięstwu w siedmiu bramkach nad stanem Kerala na stadionie Saini w Kuala Lumpur w środę.
Po pogoni za trywialnym 176, ekipa serwisowa wróciła do domu 30,5 razy. Otwierający Ravi Chauhan strzelił najwyższe gole z 90 piłkami 95 (13×4, 3×6), a kapitan Rajat Baliwal zdobył 86 piłek 65 (8×4).
Baliwal wygrał losowanie i wysłał Keralę do dywizji kręgielni prowadzonej przez weterana gry w kręgle Dewish Bathania (8-2-19-3), który wstrząsnął tabelami stanu Kerala, zanim rzucił je za marne 175 w 40,4 rzutów.

Później Pulkit Narang (2/51), Abhishek Tiwari (2/33 z 7,4 ponad) i Rahul Singh (1/35 z 9 ponad) sprawili, że ich obecność była wypolerowana.
Zagrywki były również świetne na boisku i wyczerpały Rohana Kunumala – najlepszego strzelca Kerali – na 85, co oznaczało remis poniżej ogólnej średniej.
32-letni Batania strzelił dwa gole na siódmym miejscu, kiedy po kolejnych piłkach posłał Muhammeda Azharuddina (7) i Galage Saxena (0), aby zapewnić im doskonały start.
To Konomall (85 z 106 piłek; 7×4, 2×6) utrzymał ich na torze z asertywnym półwieczem, osiągając swoją drugą pięćdziesiątkę na liście A na 77 piłkach.
Kerala nr 4 Vinoop Manoharan zapewnił dobre wsparcie z 41 z 54 piłek przyziemienia w czterech rzutach i jedną szóstą, ponieważ duet utworzył dobre partnerstwo 80 razy przy trzeciej bramce, aby naprawić wczesne uszkodzenia.
Właśnie wtedy, gdy chcieli budować na swoich startach, zawodnik Pulkit Narang chwycił i rzucił Vinoop Manoharan, aby zerwać partnerstwo.
Narang znokautował również Sachin Bibi (12), podczas gdy Rahul Singh tanio złapał skórę głowy Sanju Samsuna (2 z 8 piłek), aby wysłać połowę swojej wygranej do skrzydłowego w 31 overach.
Błędna kalkulacja kosztowała drogiego Kunnummala za to, że nie udało mu się sporządzić swojej pierwszej listy A-wiecznej, podczas gdy Tiwari wypolerował ogon, wykorzystując swój udział w dostawach od tyłu.
Początek nabożeństw był napięty, gdy Lakhan Singh i Mumtaz Qadir wyszli z trzema ładunkami na sekundę w dniu 12.02.
Ale to był występ Chauhana, kiedy chwycił atak Kerali na Czyścicieli, rozbijając 13 czwórek i trzy szóstki w drodze do swojego piątego półwiecza w 47 piłkach.
Z drugiej strony Skipper Paliwal z łatwością wykonał rotację ciosów, aby dać Chauhanowi maksymalną liczbę ciosów.
Serwisy zmierzą się z Himachal Pradesh w półfinale w Jaipur w piątek.
Krótkie wyniki:
Kerala 175; 40,4 powyżej (Rohan Kunnummal 85, Vinoop Manoharan 41; Diwesh Pathania 3/19, Abhishek Tiwari 2/33, Pulkit Narang 2/51) przegrał z serwisami 176/3; 30,5 sumy (Ravi Chauhan 95, Rajat Paliwal 65 nie odpadł; Unnikrishnan Manukrishnan 2/23) za siedem bramek.

READ  Rugby: Roger Toivasa-Cheek dokonuje niespodziewanej zmiany w Oakland w NPC