Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Viaplay zabezpiecza prawa KSW

Viaplay z Grupy NENT zgodził się na długoterminową współpracę z organizacją European Mixed Martial Arts (MMA), aby stać się wyłącznym domem streamingowym w 10 krajach z wydarzeniami KSW na żywo od grudnia 2021 roku.

KSW ma swoją siedzibę w Polsce, a od 2022 roku będzie organizować co roku 12 imprez z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników mieszanych sztuk walki.

Wszystkie wydarzenia KSW będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwie, Litwie i Holandii bez dodatkowych kosztów w ramach regularnej subskrypcji Viaplay, w której dana dyscyplina jest wliczona w cenę. W Polsce relacja z KSW Viaplay będzie obejmować program studyjny premium oraz komentarz w języku polskim.

Komentując prawa, Peter Nørrelund, Chief Sports Officer, NENT Group, powiedział: „KSW przyciąga zagorzałych fanów, zwłaszcza w Polsce, i jest teraz uznawana za premierową promocję mieszanych sztuk walki w Europie. Partnerstwo Viaplay jest idealnie zgrane, ponieważ w przyszłym roku liczba turniejów KSW wzrośnie do 12. Nie możemy się również doczekać, aby pomóc nowym talentom MMA zrealizować ich marzenie o rywalizacji przed międzynarodową publicznością.

Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW dodał: „Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, która rozpocznie się na KSW 65 18 grudnia. Platforma streamingowa Viaplay jest niezwykle cenna dla fanów sportu i sprawi, że KSW będzie dostępna dla większej liczby oczu w Polsce i na całym świecie. Europa Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli wysokie wrażenia z oglądania i skorzystają z tego partnerstwa.”

Współwłaściciel KSW Club Martin Lewandowski kontynuował: „W przyszłym roku będziemy świadkami wzrostu naszych imprez, naszego składu sportowców i liczby terytoriów europejskich, na których Klub KSW będzie łatwo dostępny. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i będzie miała tylko pozytywny wpływ na KSW w przyszłości. To ważny moment w historii naszego związku i podkreśla nasze zaangażowanie w dalszy rozwój. Jestem podekscytowany rozpoczęciem współpracy i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, w Viaplay, począwszy od KSW 65 18 grudnia”.

READ  Rugby: Debiut Rogera Toivasa-Cheeka w Auckland zostanie odwołany

Oprócz KSW prawa sportowe Viaplay obejmują polską Bundesligę, Ligę Europy UEFA, Ligę Konferencyjną UEFA, hokej na lodzie NHL i rzutki PDC, z Premier League i IndyCar od 2022 oraz Formułą 1 od 2023. Ekskluzywna polska siedziba na Mistrzostwa Świata FIFA Dla kobiet 2023.