Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Valhalla Game Studios znika po połączeniu z Soleil

Obudź się interaktywnie Ogłosił, że fuzja dwóch jej spółek zależnych, Soleil i Valhalla Game Studios, miała miejsce 24 grudnia 2021 r. To połączenie pozostawia Soleil jako spółkę, która przetrwała, po wchłonięciu całego majątku Valhalla.

Soleil opublikował również własny komunikat prasowy, który jest również dostępny w formacie Einglijski. Ogłoszono, że dyrektor generalny Valhalla, Takayuki Kikuchi, jest teraz jej prezesem i dyrektorem generalnym.

Valhalla Game Studios powstało, gdy Tomonobu Itagaki, twórca żywy lub martwy i jaden ninja, którą założył w 2008 roku. Jednak jest schodzić Ze stanowiska Dyrektora Przedstawiciela w sierpniu 2017 r., a zamiast tego został Głównym Konsultantem. Niedawno, w styczniu 2021 roku, Itagaki stworzył nowe studio pod własnym nazwiskiem: Gry Itagaki.

Valhalla nie prowadziła żadnej znaczącej działalności od czasu przejęcia jej przez Wake Up Interactive w 2017 roku. Jedyne gry, nad którymi studio pracowało, to trzeci diabeł W 2015 roku i Momotaro Dentetsu 2017 w 2016 roku.

Wręcz przeciwnie, w ostatnich latach Sulli stał się bardziej aktywny. Studio założone przez byłego pracownika Tecmo, Yoshiforo Okamoto, jest głównym zespołem za nim Naruto do Boruto: Shinobi Striker i Samurai Jack: Bitwa w czasie. Soleil pomógł także w rozwoju GungHo Online Entertainment Ningala, a także produkcja Marvelous i Grasshopper’s Travis ponownie uderza: Nigdy więcej bohaterów.

Po wchłonięciu Valhalla Game Studios, Soleil jest teraz jedyną znaną spółką zależną w ramach Wake Up Interactive. Jeszcze w listopadzie 2021 r. Tencent nabył pakiet kontrolny W firmie macierzystej Sully.

READ  PES 2022: Konami Surprise - wypuszcza demo