Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownicy zgłaszają awarię aplikacji Google na telefonach z Androidem różnych marek po ostatniej aktualizacji

Aplikacja Google na Androida ulega awarii na telefonach wielu marek i w różnych regionach. Kilku użytkowników skarży się na problem z aplikacją na forach Reddit i Twitterze. Wygląda na to, że po wprowadzeniu stabilnej aktualizacji na urządzenia z Androidem różnych marek w aplikacji Google pojawił się błąd. Mówi się również, że problem z aplikacją Google powoduje awarię Asystenta Google i Google Lens u niektórych użytkowników. Firma Google nie potwierdziła jeszcze problemu i podała rozwiązanie.

kilka Forum Na Reddicie ona jest omówienie przypadku Wydaje się, że nie ogranicza się do żadnego konkretnego regionu. Posty wskazują, że najnowsza wersja Google Niedawno wprowadzona aplikacja jest główną przyczyną problemu. Użytkownicy twierdzą, że przyczyną problemu jest aktualizacja aplikacji Google do wersji 12.23.16.23.arm64. Jednak najnowsza wersja aplikacji Google dostępna na Twoje urządzenie może się różnić w zależności od producenta.

Wielu użytkowników Twittera też ma have Rozpiętość O problemie z aplikacją Google. Zgodnie z udostępnionymi zrzutami ekranu aplikacja Google zachowuje Pokazać Wyskakujące okienko błędu mówi „Google ciągle się zatrzymuje”, dając użytkownikom telefonów z Androidem różnych marek – w tym Samsung, Sony i Xiaomi, żeby wymienić tylko kilka – opcji „zamknięcia aplikacji” i „przesłania opinii”. Użytkownicy twierdzą, że ponowne uruchomienie aplikacji nie rozwiązuje problemu, a wyskakujące okienko pojawia się ponownie, przez co aplikacja nie nadaje się do użytku.

Chociaż Google jeszcze oficjalnie nie potwierdziło powszechnego problemu, ، Odpowiadać Na skargę użytkownika na Twitterze z uchwytu Made by Google (madebygoogle) zasugerowano „miękki restart” z Piksel Google 5 w obliczu problemu. za Raport Według Android Authority pomogło to kilku użytkownikom, ale ponowne uruchomienie ich telefonów nie rozwiązało problemu dla wielu innych użytkowników.

Jak wspomnieliśmy, wielu użytkowników twierdzi, że udało im się rozwiązać problem z aplikacją Google, odinstalowując aktualizacje ze swojego urządzenia, przywracając je do wersji fabrycznie zainstalowanej. Możesz iść do Ustawienia > aplikacje > Google > Odinstaluj aktualizacje na swoim urządzeniu z Androidem w tym samym.

READ  Apple uruchamia nowo zatrudnionego byłego menedżera produktu na Facebooku po ujawnieniu wcześniejszych komentarzy skierowanych przeciwko kobietom

Również na Reddicie przejęte Aby zasubskrybować program beta aplikacji ze sklepu Google Play Lista A instalacja wersji 12.24.7.29 (beta) rozwiązała problem. Gadgets 360 skontaktował się z Google w celu uzyskania komentarza w tej sprawie. Ten raport zostanie zaktualizowany, gdy otrzymamy odpowiedź.


W tym tygodniu czas na Google I/O orbitalnyoraz podcast Gadgets 360, w którym omawiamy Androida 12, Wear OS i nie tylko. Później (od 27:29) przechodzimy do Army of the Dead, napadu na zombie Zacka Snydera na Netflix. Orbital jest dostępny pod adresem Podcast AppleA podcast googleA spotifyA amazonka muzyka Gdziekolwiek otrzymasz swój podcast.

do najnowszego Nowości technologiczne A OpinieObserwuj Gadżety 360 na ŚwiergotA Portal społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

Veer Arjun Singh jest zastępcą redaktora wiadomości w Gadgets 360. W ciągu ostatnich siedmiu lat napisał wiele szczegółowych artykułów na temat technologii, opieki zdrowotnej, hotelarstwa i edukacji, a także dokonał przeglądu najnowszych narzędzi w różnych kategoriach. Profilował także prezesów, przedsiębiorców, pracowników socjalnych, prawników, szefów kuchni i muzyków. Możesz go znaleźć jako arjunwadia na Twitterze lub wysłać do niego e-mail na adres [email protected] z poradami, sugestiami i ogólną opinią.
Jeszcze

Twitter twierdzi, że zablokował 50 tweetów związanych z domniemanym napaścią na muzułmanina w Ghaziabadzie

Powiązane historie