Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownicy nie widzą aktualizacji macOS Monterey 12.1 na komputerach Mac M1

Apple wczoraj oficjalnie udostępniło wszystkim użytkownikom system macOS Monterey 12.1. Jednak aktualizacja, która zawiera SharePlay, Apple Music Voice Plan, Hide My Email i inne ulepszenia, nie jest dostępna dla wszystkich — powiedzieli niektórzy użytkownicy M1 Mac.

Podczas gdy najnowsza wersja macOS 12.1 Powinien być dostępny dla wszystkich, niektórzy użytkownicy wydają się nie być w stanie go pobrać i zainstalować. Mówiąc dokładniej, wydaje się, że problem dotyczy użytkowników komputerów Mac z chipsetami M1, M1 Pro i M1 Max.

Dziennikarz w Microsoft i Senior Advocate for Cloud Developers Christina Warren Wspomniałem na Twitterze, że aktualizacja macOS 12.1 po prostu nie pojawia się w aplikacji Preferencje systemowe. Inni użytkownicy komputerów Mac są włączeni reddit Wydaje się, że ma ten sam problem.

Czy ktoś jeszcze ma problemy z instalacją macOS 12.1 na M1 Max? Zostaniesz poproszony o najnowsze narzędzia Xcode, ale nie ma nic dla samego macOS i nie mogę tego wymusić. Niektórzy ludzie na Reddicie uciekają się do trybu odzyskiwania, ale nie chcę tego robić.

Niestety, wydaje się, że nie ma jeszcze łatwego obejścia tego problemu. 9to5Mac Bradley Chambers Próbowałem pobrać pełny instalator dla macOS Monterey z App Store, ale pobieranie zatrzymało się na 52%. Warren stwierdził na Twitterze, że miała ten sam problem.

W tej chwili jedynym sposobem na zaktualizowanie komputerów Mac, których dotyczy problem, jest wejście do środka Tryb odzyskiwania I ponownie zainstaluj macOS, narzędzie pobierze najnowszą wersję systemu operacyjnego. Apple jeszcze nie zauważył problemu.

Czy udało Ci się zaktualizować komputer Mac do systemu macOS Monterey 12.1? Daj nam znać w komentarzach poniżej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple: