Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownicy Google Pixel mogą wkrótce spędzać czas w gwiaździstą noc dzięki ulepszonemu trybowi astrofotografii

Tryb astrofotografii za pośrednictwem Google Pixel 4XL (Zdjęcie: Google)

Zdjęcia do astrofotografii są dostępne w aplikacji Google Camera na Pixel 3 i nowszych wersjach, chociaż firma po cichu wyłączyła funkcję w Pixel 4a 5G lub szerokokątnym obiektywie Pixel 5 w grudniu 2020 r.

Mówi się, że Google planuje dodać „interwały astrofotograficzne” do telefonów Google Pixel. Według programistów XDA, ślady trybu fotografowania znajdują się w najnowszej wersji ikon aplikacji Pixel Tips (v3.4.0.373287606), która wyróżnia nową kategorię o nazwie „CameraAstrotimelapseSettingController”. Raport dodaje, że pod względem wydajności użytkownicy będą. Prawdopodobnie będzie w stanie robić zdjęcie gwiazd automatycznie co dwie minuty przez określony czas (powiedzmy 1-2 godziny). Umożliwi użytkownikom wykonanie animowanej migawki rozgwieżdżonego nieba (zrobionej przez około godzinę), skompresowanej do pliku o długości kilku sekund. Dokładny harmonogram wdrożenia pozostaje niejasny; Jednak mówi się, że tryb astrofotografii poklatkowej zostanie uruchomiony wraz z kolejną aktualizacją aplikacji Pixel Camera. Należy zauważyć, że firma Realme wprowadziła na rynek w marcu tego roku gwiazdorski smartfon poklatkowy o nazwie Realme 8 Pro, którego działanie można zobaczyć na poniższym filmie.

Zdjęcia gwiazd są dostępne na Aplikacja Aparat Google Na Piksel 3 Później, chociaż firma cicho wyłączony Funkcja w ultraszerokokątnych obiektywach Pixel 4a 5G lub Pixel 5 od grudnia 2020 r. Google nigdy nie wyjaśnił, dlaczego funkcja utraci możliwość pracy z ultraszerokokątnym obiektywem, chociaż prawdopodobnie jest to spowodowane ogólnym jakość. Przypominamy, że Astrofotografia na Pixelu umożliwia użytkownikom robienie zdjęć rozgwieżdżonego nocnego nieba przy użyciu regulacji AI i funkcji powiększania. Niezależnie od tego, czy używasz go do rejestrowania stałych odstępów czasu, czy czasu, astrofotografia wymaga, aby aparat telefonu był bardzo stabilny, dlatego zwykle zalecany jest statyw. Astrofotografię można aktywować, wybierając kartę Night Sight w aplikacji Aparat Google. Z drugiej strony funkcja Time Lapse jest dostępna w telefonach Pixel nieco dłużej; Jednak aktualna wersja nie pozwala użytkownikom nagrywać filmów z gwiaździstą nocą.

READ  Twitter, aby dodać więcej kontekstu do odrzuconych próśb o weryfikację

Przeczytaj wszystkie pliki najnowsze wiadomościA Z ostatniej chwili A Koronawirus wiadomości Tutaj