Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Udaj się na SeatGeek Stadium 11/6 na Polish Heritage Night at Home!

Chicago House Athletic Club powraca do SeatGeek w listopadzie na trzy mecze u siebie w The House: 11/6 przeciwko Los Angeles Force, 11/13 przeciwko Stumptown AC i 11/20 przeciwko California United Strikers. The House opracowuje również serię motywów uznania fanów dla każdego meczu u siebie, zaczynając od Polish Heritage Night w dniu 6.

Oto, czego fani mogą się spodziewać w parku w sobotnią noc:

Przy zamówieniach na pierwsze 50 biletów otrzymamy również podpisane zdjęcie naszych polskich gwiazd: Wojciecha Wójcika, Michaela Kozielka i Brandona Barnesa! A to nie wszystko, co mamy dla Ciebie w zanadrzu – w dniu 6 listopada świętuj z nami „Noc Dziedzictwa Polskiego”! Będziesz cieszyć się występem na pół etatu ze Studio Jump, uczestniczyć w pirogackich treściach i będziesz miał okazję spotkać się z naszymi polskimi graczami po meczu. Zabezpiecz swoje bilety poniżej.

Chicago jest bogate w polską kulturę, a wiele z niej jest zakorzenionych w jedzeniu, muzyce i sporcie. Z trzema graczami polskiego pochodzenia, The House honoruje kulturę, organizując wieczór uhonorowania swojej flagi w The Windy City. Ale to nie wszystko, jeśli nie możesz spakować domu w dniu 6, mecze w dniu 13 i 20 są idealną okazją, aby wesprzeć swoją najnowszą profesjonalną drużynę sportową. 13 czerwca w domu odbędzie się Młodzieżowa Noc Piłki Nożnej oraz ostatni wieczór uhonorowania fanów lat 20. Więcej szczegółów podamy w nadchodzących tygodniach.

Aby kupić bilety na jedną grę do Chicago House AC na SeatGeek Stadium, sprawdź poniższe linki!

O klimatyzatorach Chicago House

Założony w 2020 roku Chicago House Athletic Club jest społecznościową profesjonalną drużyną piłkarską, która rozgrywa swoje mecze domowe na stadionie SeatGeek o pojemności 20 000 na 71. piętrze oraz w Harlemie w Bridgeview w stanie Illinois. Drużyna rywalizuje w National Independent Football Association (NISA), która jest trzecią ligą uznaną w Stanach Zjednoczonych. Pod przewodnictwem Partnera Zarządzającego, Prezesa i Dyrektora Generalnego Petera Welt, Chicago House AC jest Korporacją Pożytku Publicznego (PBC) zaangażowaną w korzystanie ze swojej platformy w celu osiągnięcia sprawiedliwości społecznej, różnorodności, równości, integracji i poprawy społeczeństwa. Nazwa klubu to hołd dla House Music, który powstał w Chicago na początku lat 80-tych. Fani mogą pomóc #BuildTheHouse, kupując bilety od www.chicagohouseac.com/bilety Lub dzwoniąc do zespołu sprzedaży biletów pod numer (312) 444-0976. Aby uzyskać więcej informacji na temat Chicago House AC, odwiedź www.chicagohouseac.com Śledź klub w mediach społecznościowych @ChicagoHouse_AC. Nasze miasto jest naszym domem.

READ  Bill Murray Martha Stewart i Justin Timberlake jedzą obiad w okolicy New Bedford