Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ubisoft oficjalnie ogłasza „Project Q” PvP Battle Arena

Wkrótce po tym, jak przecieki pojawiły się w Internecie, Ubisoft Odebrał kierownicę, oficjalnie ogłaszając swój najnowszy projekt: Codename Q. projekt.

Przechodząc na Twittera, aby ogłosić nadchodzącą grę, francuskie studio gier wideo woła Q. projekt „Zbiorowe pole bitwy”, które pozwala „graczom naprawdę zawładnąć doświadczeniem”, chociaż nie podano żadnych innych szczegółów dotyczących rozgrywki. Ubisoft podkreślił jednak, że gra nie będzie tytułem typu battle royale i nie planuje się dla niej NFT, co w ostatnich miesiącach wywołało spore kontrowersje wśród fanów firmy.

Chociaż większość szczegółów pozostaje obecnie skąpa, poprzednie przecieki pokazują dwa różne tryby gry dla Q. projekt. Tryb „Konfrontacja” ma działać jak mała bitwa royale, podczas gdy tryb „Strefa bitwy” jest jak tradycyjne doświadczenie PvP podobne do tego z Blizzarda. Uwaga i obserwuj lub Riot odważny Cztery na drużynę.

Jeśli jesteś zainteresowany Q. projektUbisoft ma obecnie plik Strona rejestracji Do gry, w której będziesz informowany o kolejnych nowościach. Będziesz także mógł wejść na preferowaną platformę, która obecnie obejmuje PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC.

Gdzie indziej w grach, Sony ogłosiło daty premiery odnowionego PlayStation Plus, aby konkurować z Xbox Game Pass Microsoftu.

READ  Linux-First AI Image Upscaler Upscayl wydał swoją pierwszą wersję