Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tyler Smith był zachwycony, gdy zajął ósme miejsce w Pucharze Europy w triathlonie w Polsce – The Royal Gazette

Utworzono: 1 czerwca 2021 08:01

Imponująca wydajność: Tyler Smith, lewy obrońca, zajmując ósme miejsce w Pucharze Europy w triathlonie w Polsce w Allstein

Imponujący występ: Drugie miejsce Tyler Smith zajął ósme miejsce w Pucharze Europy w triathlonie w Polsce w Allstein.

Przez weekend Tyler Smith kontynuował fantastyczny powrót do elitarnej akcji, kończąc w pierwszej dziesiątce Pucharu Europy Triathlon Cup All-Stein w Polsce.

W połowie maja 23-latek dał swój najlepszy dotychczas występ, zajmując ósme miejsce wśród zaciekle rywalizujących elity mężczyzn, a najbardziej inspirujące czternaste miejsce na europejskim przystanku w Corle we Włoszech.

Smith, który pokonał 750 m pływania w 9 m 9 s, aby wyjść z wody w pierwszym rzędzie, wdał się w kontrowersje na motocyklu, kończąc 20-kilometrowy kurs w najszybszym czasie 28:01.

Smith, który ustawił się w podzielonej drużynie dziewięciu zawodników, musiał pozostać na swojej słabej pozycji w biegu na 5 km w trzech dywizjach, aby zapewnić sobie trzy pierwsze miejsca. Znalazł dobry czas 15:45, bermudzki zawodnik uzyskał łączny czas 54:47, skracając czas Berkswicka Thorna z 54:06 do 41 sekund w norweskiej rozgrywce.

„Byłem bardzo zadowolony z wyniku” – powiedział Smith. „To jest decyzja, którą podjąłem, aby strzelać do celu z tego rodzaju wyścigu na wysokiej jakości polu.

„Miałem wrażenie, że jadę na imprezę, na której mogłem ukończyć wyścig w pierwszej dziesiątce, więc jestem dumny, że mogłem to osiągnąć; mogłem w szczególności wdrożyć niektóre aspekty wyścigu.

„Jedną z największych zalet dla mnie było to, że pod koniec wyścigu poczułem, że mam trochę kontroli i czułem się komfortowo będąc częścią małej, oderwanej grupy dziewięciu osób na rowerze.

„To było z pełnym zaangażowaniem w pływanie, potem położyłem głowę na rowerze i poszedłem na całość, aby zobaczyć, kto może pobiegać.

„Jak tylko zobaczyłem, że to mała grupa, mieliśmy zagwarantowane od dziewięciu do dziesięciu miejsc. Dopóki trochę nie współpracowaliśmy, tak to wyglądało”.

READ  Peshaf i Compensa, część VIG Poland, nawiążą współpracę z Akur 8 w celu zmiany procesu ustalania cen

Smith dodał: „Ogólnie pływanie było dobre, bieg był dobry, miałem dobre nogi do biegu tego dnia. Moja druga zmiana trochę mnie pchnęła, miałem problemy ze zdobyciem butów, więc musiałem nadrobić zaległości. generalnie byłem bardzo zadowolony z wyniku.

„Ostatnie dwa wyniki dały mi dużo pewności w tym, co robię”.

Ciesząc się obiecującym początkiem sezonu, Smith dał kolejny impuls, informując, że pojawi się w pierwszym składzie na Elite Men’s Field na drugi wyścig World Triathlon Series w Leeds w Anglii w sobotę.

Będzie to nie tylko jego pierwsza wyprawa w triathlonie na najwyższym poziomie, ale wyścig jest dla Smitha wyjątkową okazją do ścigania się w jego adoptowanym rodzinnym mieście.

„Znalazłem się na miejscu startowym do World Championship Series w Leeds, który byłby najwyższym poziomem, na jakim kiedykolwiek startowałem” – powiedział Smith, dodając, że ma szansę sprawdzić się na najwyższym poziomie trójkątów.

„Moje ostatnie wyniki dają mi ogromną pewność, że mogę rywalizować z jednymi z najlepszych triathlonistów na świecie, a podczas roku olimpijskiego mam okazję zmierzyć się z polem olimpijskim.

„Nie ma szans na igrzyska olimpijskie, a ponieważ mieszkam w Leeds przez ostatnie pięć lat, jest to świetna okazja, aby zobaczyć, jak stoję w kolejce do najlepszych na świecie podczas wyprowadzki z domu. Lata. . Nie mogę się doczekać.”