Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tydzień 1 Finał Listy drużyn NRL, najnowsze aktualizacje, wiadomości o kontuzjach

Oficjalne składy drużyn, aktualizacje i informacje o kontuzjach w pierwszym tygodniu 2021 Telstra Premiership Finals Series.

Tydzień 1. Listy drużyn finałowych

Storm vs. Sea Eagles, piątek 19:50 na Sunshine Coast Stadium

Burza: Gwiazdorski skrzydłowy Josh Ado Carr (ścięgno podkolanowe) pozostał na uboczu w poważnym ciosie dla Melbourne.

Cameron Monster, George Jennings i Reims Smith wrócili na linię obrony, Nisho Haynes przeniósł się na ławkę, a Dean Irima i Marion Seif odpadli z 17.

Jesse Bromwich, Christian Welch, Phyllis Kaufusi i Kenny Bromwich wspierają seta startowego. Toei Kamikamika i Nelson Asova-Solomona zamieniają się z Chrisem Lewisem, Trentem Loero, Aaronem Pennym, Tibee Muiruą i Danielle Atkinson.

orły morskie: Josh Aloiai powraca jako wsparcie, popychając Toafofoa Sipleya na przedłużoną ławkę w jedynej zmianie Manly’ego.

Koguty kontra Tytani, sobota 17:40 na Queensland Country Bank Stadium

koguty: Jared Weria-Hargreaves (kolano) i Victor Radley (zawieszenie) wrócili do seta, spychając na ławkę Isaaca Liu i Egana Butchera.

Fletcher Becker dołącza do wymiany, a Ben Marcheki, Toko Howe Tabuha i Nauvaho White wycofują się z 17.

tytani: Skipper Kevin Proctor (ramię) wraca w drugim rzędzie, a Sam McIntyre spadł do rezerw.

David Vivita pozostaje na ławce, podobnie jak w sześciu z siedmiu meczów Tytanów.

Panthers vs Rabbitose, sobota 19:50 na Queensland Country Bank Stadium

lamparty: Pantery mają do dyspozycji prawie pełny skład, z wyjątkiem Scotta Sorensena, który w ostatni weekend doznał zwichnięcia kości łokciowej. Zastąpił go Spencer Leno, który rozegra swój pierwszy mecz od rundy 21.

Viliame Kikau ma wystartować, ale może wrócić na ławkę w dniu meczu, a Liam Martin dołączy do zespołu biegaczy, tak jak to zrobili w ostatnich tygodniach.

Matt Eisenhout jest wymieniony w rezerwie, gdy chce wrócić po kontuzji żeber.

króliki: Blake Tough zachował koszulkę nr 1 po zastąpieniu zawieszonego Latrella Mitchella w wygranym meczu z St. George Illawarra w 25. rundzie.

READ  Weterani zatrudniają utalentowanych młodych ludzi, Zion May i Jacoba Labana, aby pomóc zabezpieczyć przyszłość klubu

Skipper Adam Reynolds powiedział w poniedziałek, że nie ma wątpliwości co do gry po tygodniu przerwy po tym, jak dwa tygodnie temu miał problem z kolanem.

Alex Johnston, Dane Gagaye, Cody Walker, Damien Cook, Thomas Burgess, Jay Arrow i Cameron Murray są zrelaksowani i gotowi do wyjścia po weekendzie.

Keaon Koloamatangi powraca z zawieszenia, aby wzmocnić grupę.

Benji Marshall i Jacob Host wracają na ławkę po starcie w zeszłym tygodniu, podczas gdy młody Lachlan Elias jest na ławce po swoim debiucie przeciwko Smokowi.

Węgorze kontra Rycerze, niedziela 16.05 w Browne Park, Rockhampton

węgorz: Joey Lucik wyszedł ze szczepem łydek, a Ray Stone został nazwany, aby zacząć jako prostytutka po tym, jak w zeszłym tygodniu grał w lock.

Kapitan Clint Gutherson (kolano) i podpórka Reagan Campbell Gillard (udo) zostali wybrani do gry, podobnie jak Marata Neukur, Nathan Brown, Isaiah Papalei, Waka Blake, Mitch Moses, Dylan Brown i Junior Paulo, z których wszyscy byli wypoczęci. zeszły tydzień.

Po rozpoczęciu w 21 z 23 meczów, które rozegrał w tym roku, Papale został wyeliminowany z ławki, podczas gdy Ryan Matterson zakończył swój postój w wysokim strzale w 22. rundzie, ale znalazł się w rezerwie.

Keegan Hipgrave ma zawieszenie na jedną grę z powodu poważnej ingerencji w Jamesa Fishera-Harrisa i będzie potrzebował Eelsa, aby przejść do drugiego tygodnia, jeśli ma grać ponownie w tym sezonie.

Will Smith i Bryce Cartwright wracają na ławkę po rozpoczęciu rundy 25.

Rycerze: Duży impuls dla kolarzy, gdy bracia Saifiti zjednoczyli się w pierwszym rzędzie po tym, jak Daniel opuścił ostatnie trzy mecze z powodu kontuzji kolana, a Jacob odpadł z meczu Broncos.

Hooker Jayden Braille, skrzydłowy Hemel Hunt i drugorzędni gracze Tyson Friesel i Mitch Barnett wracają na pokład po przerwie w zeszłym tygodniu.

READ  Igrzyska olimpijskie – światowa lekkoatletyka rozważa „następstwa” sprawy Tsimanouskaya, mówi Ko

David Clemmer został powołany na ławkę, mimo że doznał kontuzji chrząstki żeber w meczu z Team Broncos, a kolega z drużyny Sawasu Sue również został włączony do wymiany po tym, jak wycofał się późno w sobotę z powodu dolegliwości ścięgien podkolanowych.

Pomocnicza suka Chris Randall przeszła operację złamanego kciuka i opuści resztę sezonu.