Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter twierdzi, że eksperymentuje z „zjednoczeniem”

Twitter twierdzi, że eksperymentuje z „zjednoczeniem”

Twitter eksperymentuje z funkcją „odznaczania”, która pozwoli użytkownikom usunąć się z rozmów. W tej chwili jest ograniczony do niektórych użytkowników i tylko do wersji internetowej, ale wydaje się, że jest to bardzo przydatny sposób na wyczyszczenie zakładek.

„Eksperymentujemy z unifikacją – sposobem, który pomoże ci chronić spokój i zdystansować się od rozmów” – czytamy w tweecie. Firma opublikowała krótki GIF przedstawiający wygląd tej funkcji na swoim koncie Twitter Safety.

Opcja „Opuść tę rozmowę” pojawi się w wyskakującym okienku w rogu tweeta w internetowej wersji Twittera. (Obejmuje również opcje „Wycisz” i „Umieść”.) Kliknięcie opcji „Opuść tę rozmowę” powoduje wyświetlenie kolejnego menu zawierającego szczegółowe informacje o tym, co dzieje się po opuszczeniu rozmowy: Twoja nazwa użytkownika nie jest oflagowana i zatrzymuje wszelkie przyszłe wzmianki w tej rozmowie , a co chyba najważniejsze, wyłączy powiadomienia.

Badacz Twittera i inżynier wsteczny Jane Manchun Wong Tweetuj wyczyść zrzut ekranu W przypadku funkcji „opuść tę rozmowę” w lutym. Jak to często bywa, szpiegostwo okazało się prawdą.

Opcja ucieczki przed konwersacją na Twitterze, która mogła stać się wroga, nieciekawa lub w której nie chcesz brać udziału, jest mile widzianym dodatkiem do Twittera, szczególnie dla tych, którzy są nękani na platformie. Pozwala bezpiecznie wyjść bez większego zamieszania.

READ  Oto dlaczego uważamy, że Constellation (TSE: CSU) jest wart obejrzenia