Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter może wkrótce uruchomić podobne do Facebooka reakcje emoji na tweety

Twitter dodaje emoji do tweetów, podobnych do tych dostępnych na Facebooku, zgodnie z materiałem udostępnionym przez ekspertkę inżynierii odwrotnej Jane Manchun Wong. Witryna mikroblogowania może zawierać reakcje emoji, takie jak polubienia, zachęta, hmm, smutek i haha. Reakcje na emotikony są obecnie opracowywane i okazuje się, że niektóre reakcje na zrzucie ekranu, zwłaszcza Cheer and Sad, używają symbolu zastępczego dla emoji Heart. Informacje zwrotne dotyczące postów są również dostępne na innych platformach mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn.

To były reakcje emoji Majster Ekspert inżynierii odwrotnej Jin Manchun Wong (@wongmjane), który opublikował zrzut ekranu na Twitterze. Emotikony wyglądają podobnie do tego, które zapewnia Serwis społecznościowy Facebook Na swojej platformie. Podczas gdy reakcje emoji Haha i Sad są podobne do reakcji na Facebooku, Twitter może również zawierać reakcję Hmm (to sprawia, że ​​myślisz) i Cheer emoji. Wygląda na to, że na Twitterze nie pojawia się emoji gniewnej reakcji.

„Zawsze szukamy nowych sposobów wyrażania siebie w rozmowach na Twitterze. Będziemy Cię informować na bieżąco” – napisał Twitter w e-mailu do Gadgets 360 o planach wprowadzenia nowych reakcji emoji na platformie.

Wcześniej Twitter udostępnił podgląd tych reakcji emoji w ankiecie przeprowadzonej w marcu 2021 r.

W innych wiadomościach związanych z Twitterem, ostatnio strona mikroblogowa Przestań akceptować Nowe aplikacje do weryfikacji konta Został ponownie uruchomiony 20 maja Twitter ponownie zawiesił usługę w 2017 roku. Zweryfikowane konta otrzymują na swoim profilu niebieską plakietkę, która pomaga im wyróżnić się na tle innych profili. Różne konta mogą prosić o plakietkę weryfikacyjną, która obejmuje aktywistów, wpływowych osób, dziennikarzy, organizacje informacyjne, urzędników państwowych i nie tylko. Konta wymagające plakietki weryfikacyjnej muszą być kompletne, to znaczy muszą zawierać nazwę profilu i zdjęcie profilowe oraz zweryfikowany adres e-mail lub numer telefonu.

READ  Nazwę PUBG Mobile India można zmienić na Battlegrounds Mobile

Zgłaszany jest również Twitter Beta tester Nowa rodzina czcionek o nazwie Chirp. Po raz pierwszy ogłoszono to w styczniu 2021 r., A według użytkowników Twitter zaczął wprowadzać czcionkę dla użytkowników sieci. Oczekuje się, że gigant mediów społecznościowych wypuścił dobrą passę również na inne platformy. Nowe czcionki to Chirp Black, Chirp Bold i Chirp Regular – część rodziny Chirp Sans.


To niesamowity program telewizyjny w tym tygodniu Orbitalny, Podcast Gadgets 360, w którym omawiamy 8K, rozmiary ekranu, panele QLED i mini-LED – oraz oferujemy porady dotyczące zakupu. Orbital jest dostępny w formacie Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI Amazon Music I gdziekolwiek znajdziesz swój podcast.