Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter bada możliwość współtworzenia tweeta przez konta

Twitter potwierdził, że „eksploruje” nową funkcję, która pozwoliłaby dwóm kontom na współtworzenie jednego tweeta. Weź Crunch Raporty. Badacz aplikacji Alessandro Palozzi publikuje dowody rozwoju tej funkcji Od co najmniej grudniaale niedawno odkryłem coś, co wydaje się być plikiem Oficjalny dialog Twittera O tym, jak może działać współpraca za pośrednictwem tweetów.

Funkcja współautorstwa nie będzie rozszerzeniem Twittera, jak ma konkurencyjny Instagram Pokazuję coś podobnego od 2021 r.. Istnieje wiele powodów, dla których dwa konta mogą chcieć, aby ich nazwiska były dołączone do jednego posta, od współpracy z markami, kampanii influencerów, a nawet po prostu dzielenia się kredytem na zabawny post.

Zgodnie ze zrzutami ekranu opublikowanymi przez Paluzzi, do współtworzenia tweeta będziesz mógł zaprosić tylko te konta publiczne, które Cię śledzą, i będą one musiały zaakceptować Twoje zaproszenie. Mamy nadzieję, że istnieje pewien mechanizm zapobiegający wielokrotnemu poddawaniu popularnych kont wysyłaniu spamerskich żądań tweetów. Po opublikowaniu wspólne tweety są udostępniane obserwującym z obu kont i Oba wcielenia Pojawi się w prawym górnym rogu posta.

Nie ma słowa o tym, kiedy Twitter może publikować wspólne tweety lub czy wyeliminuje je z rozwoju. Ale biorąc pod uwagę, że przynajmniej jeden z konkurentów Twittera już oferuje taką funkcję, wydaje się prawdopodobne, że Twitter będzie chciał pójść w jej ślady.

READ  Nikon Z6 III: Oto, co moim zdaniem dostaniemy