Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Turyści będą musieli zapłacić grzywnę w wysokości 1250 USD za oddawanie moczu w oceanie w regionie Hiszpanii

Podróż

Turyści zdesperowani, by skorzystać z toalety podczas wakacji w Hiszpanii, będą musieli powstrzymać się od pływania w morzu – pod groźbą ogromnej grzywny. Obraz/Getty Obrazy

Turyści, którzy chcą skorzystać z toalety podczas wakacji w nadmorskiej części Hiszpanii, będą musieli powstrzymać się od pływania w morzu – pod groźbą ogromnej grzywny.

Popularny kurort wypoczynkowy zabronił oddawania moczu na morze, a turyści muszą liczyć się z grzywną w wysokości do 1250 NZ, jeśli zostaną przyłapani na opuszczeniu go.

Nadmorski region Vigo ma teraz ostrzeżenia w pobliżu oceanu, które informują turystów i mieszkańców o bazie.

Rada miasta zainstaluje publiczne toalety w szczycie sezonu, aby uniknąć jakichkolwiek problemów, i twierdzi, że zasada obowiązuje ze względu na zagrożenia higieniczne i sanitarne.

Nie jest jasne, w jaki sposób lokalni funkcjonariusze będą egzekwować przepisy, ale turyści nadal mogą zostać aresztowani.

To nie jedyna dziwna zasada, którą powinni znać turyści przyjeżdżający do Hiszpanii.

Średniowieczne miasto Salobreña zakazuje grillowania na plażach, a złamanie zasad zostanie ukarane grzywną w wysokości 3 000 € (5 000 NZ).

Wszędzie w Hiszpanii, jeśli zostaniesz przyłapany na spacerze na plaży lub z plaży w kostiumie kąpielowym, możesz również zostać ukarany grzywną w wysokości 480 USD.

Jeśli chodzi o nagość, zostaniesz ukarany grzywną w wysokości 1200 USD, jeśli jesteś nago i nie jest to plaża dla nudystów.

Rada Palma przypomina wczasowiczom, że złamanie nowych zasad mających na celu rozprawienie się z pijackim zachowaniem może kosztować ich grzywny w wysokości od 165 do 5000 dolarów.

Dealerzy szczególnie nalegają, aby policja nałożyła grzywny na każdego turystę, który bierze udział w zakazanej „grze w rakiety” w kurorcie Playa de Palma.