Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trzy osoby zginęły w strzelaninie w Queensland

Trzy osoby zginęły, a jedna była w stanie krytycznym po strzelaninie w North Queensland.

Policja z Queensland poinformowała, że ​​odpowiedziała na doniesienia o zastrzeleniu kilku osób w pobliżu małego miasteczka Bugei około godziny 9 rano czasu lokalnego.

„Niedługo potem znaleziono w samochodzie w Flagstone mężczyznę z raną postrzałową brzucha. Został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym”.

Po rozmowie z mężczyzną o godzinie 11:30 na terenie wiejskiej posiadłości w Collinsville, na północny zachód od Mackay, nałożono awaryjne wyłączenie.

Członkowie społeczeństwa i samolotów zostali wezwani do unikania tego miejsca.

„Przechodząc przez ten obszar, policja uznała, że ​​miejsce jest bezpieczne i ustanowiono kolejną strefę wykluczenia” na innej nieruchomości, powiedziała policja.

„Od tego czasu trzy osoby zostały znalezione martwe z ranami postrzałowymi.

Nadal trwają dochodzenia w sprawie okoliczności, które doprowadziły do ​​strzelaniny”.

Queensland Ambulance Service poinformował, że osiem załóg zostało wysłanych na wypadek z Mackay, Townsville i Rockhampton.

Ratownicy zostali również wysłani na miejsce w okolicy, ale rzeczniczka nie potwierdziła żadnych szczegółów wypadku.

ABC News poinformowało wcześniej, że helikopter ratunkowy RACQ Central Queensland był w drodze do Bogie, a rzecznik służby powiedział, że rozumie, że strzelec wciąż jest na wolności.

Policja potwierdziła, że ​​nadal prowadzi operacje ratunkowe w okolicy i prosi społeczeństwo i samoloty o uniknięcie tego.

AAP przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  University of Auckland awansował na 137th w światowych rankingach - najwyższy w historii uniwersytet w Nowej Zelandii