Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tryb nocny Microsoft Xbox pozwoli użytkownikom przyciemnić przycisk zasilania i podświetlenie konsoli

Gigant technologiczny Microsoft wkrótce wprowadzi nowy tryb nocny dla konsol Xbox, który pozwoli użytkownikom ściemniać jasność LED konsoli.

Dla mnie Amerykańska firma programistyczna The Verge rozpoczęła już testy tego trybu nocnego z X-Box Wtajemniczeni w Pierścień wyprzedzenia alfa w piątek i „pozwala właścicielom Xboxa przyciemniać ekrany, diody konsoli, a nawet przycisk zasilania Xbox”.

Tryb nocny Xbox pozwala na wiele dostosowań, w tym różne poziomy przyciemniania i opcjonalny filtr światła niebieskiego.

Microsoft pozwoli również właścicielom Xbox na ściemnianie jasności LED na swoich konsolach w tym trybie nocnym i przyciemnianie przycisku zasilania Xbox.

Użytkownicy będą mogli również ustawić Xbox, aby przełączał się w systemowy tryb ciemny i wyłączał HDR, gdy włączony jest tryb nocny, zgodnie z The Verge.

Podobno ten tryb nocny Xbox będzie również mógł ustawić harmonogram, ręcznie lub automatycznie, który włączy go o zachodzie słońca i wyłączy o wschodzie słońca.

Testy są obecnie w toku przez firmę z Xbox Insiders, więc według użytkowników The Verge mogą spodziewać się, że zobaczą go za pośrednictwem różnych kanałów testowych w nadchodzących tygodniach, zanim wkrótce pojawią się na wszystkich konsolach Xbox.


Czy Nothing Ear 1 – pierwszy produkt z kolekcji współzałożyciela OnePlus Carl Bay – może być zabójcą AirPods? Dyskutowaliśmy o tym i nie tylko orbitalnyPodcast Gadgets 360. Dostępny na . Orbital Podcast Applei podcast googlei spotifyi amazonka muzyka Gdziekolwiek otrzymasz swój podcast.
READ  Premiera smartfona OnePlus Nord 2 5G w Indiach potwierdzona 22 lipca 2021 r.; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje