Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Truecaller v12 z identyfikatorem rozmówcy wideo, przeprojektowanym interfejsem użytkownika i funkcjami nagrywania rozmów uruchomionymi na Androida

Nowe Delhi: Szwedzka aplikacja do identyfikacji rozmówców Truecaller w czwartek wprowadziła najnowszą wersję 12 z dodatkiem nowej funkcji identyfikacji rozmówcy wideo, nagrywania rozmów dla bezpłatnych użytkowników oraz przeprojektowanego interfejsu użytkownika (UI). W ramach aktualizacji Truecaller v12 ogłoszono łącznie pięć funkcji. Truecaller przekracza 300 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

„Truecaller jest istotną częścią komunikacji dla ponad 22 Indian Crore, aby zaspokoić ich potrzeby zawodowe i osobiste. Jesteśmy pokorni poziomem zaufania, jaki okazali nam ludzie, ale kierujemy się również celem, jakim jest przekształcenie komunikacji „Reshit Jonghunwala, główny produkt i dyrektor generalny Truecaller India, powiedział w oświadczeniu.

Funkcja Video Caller ID pozwala użytkownikom ustawić krótki film, który będzie automatycznie odtwarzany podczas dzwonienia do znajomych i rodziny. Użytkownicy mogą wybrać jeden z dołączonych szablonów wideo lub nagrać własne wideo.

Kolejną funkcją jest ogłaszanie połączeń. Po włączeniu nowa opcjonalna funkcja wypowiada na głos identyfikator dzwoniącego dla przychodzących połączeń telefonicznych. Działa to z zapisanymi kontaktami, a także z numerami określonymi przez Truecaller zarówno w zwykłych połączeniach głosowych, jak i połączeniach Truecaller HD Voice.

Truecaller udostępnił również funkcję nagrywania rozmów swoim bezpłatnym użytkownikom, co przyda się podczas profesjonalnych scenariuszy robienia notatek. Nagrania można odsłuchać lub usunąć je w Truecaller lub za pomocą przeglądarki plików. Nagrania można również łatwo udostępniać za pomocą poczty e-mail, bluetooth lub dowolnej usługi przesyłania wiadomości.

Aktualizacja wprowadza Ghost Call, dzięki temu Truecaller pozwoli użytkownikom ustawić dowolne imię i nazwisko, numer i zdjęcie, aby wyglądało, jakby odbierali połączenie od tej osoby. Użytkownicy będą mogli również wybrać kontakt ze swojej książki telefonicznej do połączenia z duchem.

Ponadto zaktualizowana aplikacja Truecaller oferuje również uproszczony interfejs, w którym będziesz mieć osobne zakładki na połączenia i SMS-y. Dzięki osobnym zakładkom wszystkie wiadomości SMS, Truecaller Group i indywidualne czaty są teraz dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

READ  Nie możesz znaleźć swojego tunera gitarowego? Teraz możesz po prostu wygooglować

Truecaller ogłosił niedawno, że przekroczył 300 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Indie pozostają największym rynkiem z ponad 220 milionami aktywnych użytkowników, rozproszonym po całym kraju.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 25 listopada 2021 r., 17:12 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.com).