Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TRU przedstawia nowe laboratorium biznesowe inspirowane przez dwóch studentów

TRU przedstawia nowe laboratorium biznesowe inspirowane przez dwóch studentów

Ostatecznie uczniowie będą mieli umiejętności wspierania wielomilionowych decyzji w miejscach takich jak Toronto Stock Exchange.

Ulubioną częścią Lawrence’a i Burke’a w oglądaniu ich projektu jest to, że zrobili to razem.

„W ciągu ostatnich trzech lat świetnie się bawiliśmy podczas tworzenia tego i ogólnie to doświadczenie było niesamowite” – powiedział Lawrence.

Duet przedstawił pomysł uniwersytetowi, a z jego pomocą Raymond James, trader inwestycyjny z Vancouver, skorzystał z okazji, aby przekazać darowiznę i ożywić 550 000 dolarów.

Starszy wiceprezes firmy mówi, że zatrudnił już stażystę z programu i spodziewa się zatrudnić więcej.

„Istnieje nauka dla książek i jest prawdziwa nauka – i to jest prawdziwe uczenie się. I jest bliskie współpracy, a to sprawia, że ​​są dobrze przygotowani do współpracy, kiedy robią następny krok” Paul Seloch, starszy wiceprezes Raymond James .

Dziekan Szkoły Biznesu i Ekonomii w TRU twierdzi, że to laboratorium zapewni studentom przewagę konkurencyjną podczas ubiegania się o pracę.

„Mieli doświadczenie przebywania na parkiecie wirtualnie, korzystania z oprogramowania i pracy z handlowcami, więc wiedzą, jak wchodzić w interakcje, wiedzą, jak podejmować decyzje i wiedzą, jak udzielać dobrych rad, opierając się na rzetelnych danych, powiedział Dziekan Szkoły Biznesu i Ekonomii Michael Henry.

Burke i Lawrence mają nadzieję, że Raymond James Trading Lab stanie się w przyszłości przewagą konkurencyjną dla studentów biznesu TRU.

„Po prostu pomagamy sobie nawzajem w zdobywaniu staży, na przykład pomagamy nam szlifować swoje CV i listy motywacyjne oraz zdobywać jak najwięcej naszej bazy absolwentów” – kontynuował Burke.

„Więc wiesz, że za 10 czy 15 lat mogę wrócić z pracy i nawiązać kontakty między studentami w funduszu, które wcześniej nie istniały” – dodał.

READ  W Łodzi pojawiają się selfie z Polski przed selfie