Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trey Lance pierwszy ranking NFL

Jak można było przewidzieć, debiut Treya Lance’a w NFL był niepewny. Było kilka bardzo wysokich wzlotów i kilka bardzo niskich dołków. Aby dokładnie ocenić wydajność, musimy jednak spojrzeć na nią przez dwa obiektywy i wydać dwie różne oceny.

Pierwszy obiektyw to sezon 2021. Jak Lance wyglądał w jednej próbce gry jako rozmówca sygnałowy dla zespołu, który wszedł w rok z ambicjami Super Bowl? Nie najlepiej. W tym zakresie prawdopodobnie wyglądałoby to na coś takiego jak D+ lub C- w zależności od tego, jak luźny jesteś w rozkładzie wyników zaliczania.

Oddał tylko 15 z 29 strzałów na 192 jardy i nie miał żadnych przyłożeń i przechwytów. Wspiął się do kieszeni, ale zamiast biec, popłynął wysoko do szerokiego odbiornika Travisa Benjamina i w bezpieczne ramiona kardynała Buddy Beckera.

Lance również pobiegł 16 razy na 89 jardów i zamienił kilka negatywnych zagrań w wielkie zwycięstwa. Jego umiejętność wykonywania ataku przed kijami oraz w drugiej lub trzeciej i krótkiej nodze była prawdopodobnie jego najlepszą cechą w meczu otwarcia.

Przez pryzmat tego sezonu było jasne, dlaczego główny trener Kyle Shanahan nie był gotowy do startu z Lance’em. Jego brak doświadczenia był wielokrotnie pokazywany i dwa kosztowne błędy pomocników, które odbiły się w wyrównanym meczu. Nie był straszny, ale też nie był to kaliber Super Bowl.

Najważniejszy jest drugi obiektyw i to na nim oddalamy i zaczynamy pokazywać, jak Lance może być w NFL. W tym rejonie łatwiej jest wystawić B lub B+, ponieważ sufit astronomiczny był tak bardzo wyeksponowany.

Lance wykonał kilka świetnych rzutów na boisku i na drogach, które wymagają siły ramion, której nie ma każdy rozgrywający. Jego średnia głębokość celu wynosiła 10 jardów, a ofensywa podań 49erów wyglądała na bardziej otwartą niż od czasu przybycia Shanahana.

READ  Podsumowanie Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio - Pierwszy dzień bez medali dla Nowej Zelandii

Chociaż dokładność, dotyk i długa wersja nadal stwarzają problemy dla Lance’a, wszystko to można naprawić. Jego największą wadą był brak doświadczenia, Kamar i pojawił się w niedzielę.

Pokazał jednak również pragnienie, aby piłka była kontynuowana przy dłuższych rzutach i podrzucaniu na linię boczną. Mogły wystąpić pewne problemy podczas odczytów, ale nie było problemu z pchaniem piłki po korcie, nawet po wcześniejszym jej przechwyceniu.

Nogi Lance’a również stanowiły poważny problem w obronie kardynałów, chociaż doskonała wersja ofensywy w San Francisco prawdopodobnie zawierała mniej zaprojektowanych ćwiczeń. Uniknął wielu worków, zamienił te straty w zyski i nie mógł się doczekać rzucania przed tupnięciem i ucieczką. Nieczęsto oszczędzał z własnej kieszeni tylko po to, by wystartować, a jedynie poszerzyć grę.

W próbce jednej gry opartej wyłącznie na tym, co to oznacza dla 49ers w tygodniu 5, Lance pozostawiał wiele do życzenia. Ale oczekiwanie, że będzie świetnie w dniu pierwszym, ustawiłoby poprzeczkę niemożliwie wysoko. Najważniejszy jest widok długiego występu, a po pewnym dopracowaniu Lance ma wszystkie narzędzia, aby zostać gwiazdą NFL. Tak długo, jak zdobywa solidne oceny w tej dziedzinie, przyszłość pod Centrum w San Francisco jest jasna.

Lista

49ers kontra podsumowanie gry Kardynałowie: wszystko, co wiemy