Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trenuj, aby stracić siłę w 10 dni dzięki temu szczupłemu treningowi – nie jedz tego

Radzenie sobie z jelitami jest frustrujące z więcej niż kilku powodów. to jest Wyciek z jamy brzusznej Układa się na obcisłych spodniach, prześwituje przez obcisłe topy i naraża Cię na wiele poważnych warunki zdrowotne. Kiedy nadchodzi lato, jest to więcej niż zniechęcające. Wystarczy powiedzieć, że celem wielu osób jest zaostrzenie sytuacji i jak najszybsze pozbycie się dodatkowego tłuszczu. Cóż, masz szczęście, bo ułożyliśmy plik chudy trening Pomoże ci to stracić jelita w ciągu 10 dni. Gotowy, czas się pocić!

Po pierwsze: aby wyszczuplić talię, będziesz musiał nie tylko zmniejszyć spożycie piwa, ale także stosować pożywną dietę pełną zdrowej żywności. Trening siłowy i cardio będą Twoimi nowymi najlepszymi przyjaciółmi. Jeśli chodzi o trening siłowy, najlepszym rozwiązaniem są złożone ruchy, ponieważ angażują wiele grup mięśniowych i przyspieszają metabolizm. W krótkim czasie – 10 dni – zaczniesz widzieć wyniki.

Rozpocznij to proste ćwiczenie. Celem tej sesji jest rozpoczęcie od ćwiczeń siłowych budujących mięśnie, a następnie zakończenie sesji cardio w celu zwiększenia spalania kalorii. Możesz wykonać to owocne ćwiczenie trzy razy w ciągu 10 dni, aby zwiększyć spalanie tłuszczu, zmniejszyć wzdęcia i zmniejszyć jelita. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, a potem nie przegap Trener mówi 6 najlepszych ćwiczeń na silne i napięte ramiona w 2022 roku.

Tim Liu, CSCS

Aby wykonać przysiad ze sztangą, ustaw się pod sztangą tak, aby spoczywała bezpośrednio na twoich przednich barkach. Połóż koniuszki palców na drążku na zewnątrz ramion i wysuń łokcie do przodu, tak aby były skierowane przed siebie. Podnieś drążek ze stojaka, cofnij się o krok, usiądź na piętach i przykucnij do punktu, w którym uda są równoległe do podłogi. Przebijaj się przez pięty i biodra, zginając mięśnie czworogłowe i pośladki do samego końca. Wykonaj 3 zestawy od 6 do 8 powtórzeń.

READ  Badanie wskazuje, że zakazy ewakuacji zatwierdzone podczas pandemii COVID-19 zmniejszyły wskaźnik zakażeń

Związane z: Trener mówi, że ten 10-minutowy trening pozwoli Ci wyjść z żołądka

Wiosłuj hantle, aby sprawdzić swoje wnętrzności w piwie w 10 dni
Tim Liu, CSCS

W następnym ćwiczeniu ustaw się równolegle do ławki. Połóż mocno jedną rękę i jedno kolano na jego powierzchni, aby zachować równowagę. Drugą ręką chwyć hantle, ramię powinno wyprostować się w dół w kierunku podłogi. Następnie rozpocznij ruch, podciągając hantle w kierunku bioder, ściskając mięśnie pleców i górnej części pleców pod koniec ruchu. Ponownie rozłóż rękę i delikatnie rozciągnij dół przed wykonaniem następnego ćwiczenia. Wykonaj 3 serie od 8 do 10 powtórzeń na ramię.

Trener demonstruje podnoszenie przysiadu poprzez podniesienie stopy
Tim Liu, CSCS

Rozpocznij w pozycji dzielonego przysiadu z uniesioną przednią stopą, umieszczając nogę roboczą na podniesionej desce lub powierzchni. Utrzymuj klatkę piersiową uniesioną i powoli opuść, aż tylne kolano dotknie ziemi. Dobrze rozciągnij tylną nogę, a następnie przejedź przez przednią piętę, wyginając czworogłowy i pośladując do samego końca. Wykonaj 3 zestawy po 10 powtórzeń z jednej strony przed przejściem na drugą stronę.

Związane z: Trener mówi, że ćwiczenie numer 1, aby stracić jelita na dobre

Trener demonstruje wyciskanie hantli, aby odwrócić proces starzenia
Tim Liu, CSCS

Rozpocznij wyciskanie hantli na płasko, siadając na ławce do ćwiczeń z parą hantli. Połóż się i naciśnij ciężarki. Następnie równomiernie opuść hantle, lekko zginając łokcie. Zejdź tylko na tyle, aby uzyskać solidne rozciągnięcie klatki piersiowej, zanim odepchniesz hantle, napinając mięśnie klatki piersiowej i triceps, aby zakończyć. Ukończ 3 serie od 8 do 10 powtórzeń.

Okresy wiosłowania, aby stracić jelito w piwie w 10 dni
Tim Liu, CSCS

Ostatnie ćwiczenie, które pomoże Ci stracić jelito w ciągu 10 dni, dotyczy cardio: Interwały wioślarskie. Wskocz na wiosło i rozgrzej się przez minutę lub dwie. Gdy będziesz gotowy, biegnij ciężko przez 60 sekund i zobacz, ile metrów możesz wiosłować w tym czasie. Odpocznij przez 3 do 5 minut po tym, a następnie wykonaj kolejną 60-sekundową rundę, starając się dopasować dystans do pierwszego sprintu. Opłucz i powtarzaj przez 5 rund.

READ  Nie przegap prysznica Geminid Meteor — i sprawdź kamerę meteorologiczną NASA na żywo

Tim Liu, CSCS

Tim Liu, CSCS, jest trenerem fitnessu i żywienia online z siedzibą w Los Angeles Czytaj więcej