Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trei otwiera swój 29. Vendo Park w Polsce

Trei Real Estate, międzynarodowy deweloper i właściciel nieruchomości mieszkaniowych i handlowych, otworzył kolejny park handlowy marki Vendo Park w Radzyminie w województwie mazowieckim pod Warszawą. Całkowita zainwestowana kwota wyniosła 3,1 mln.

Całość powierzchni najmu o powierzchni 2 tys. Nieruchomość o powierzchni 5200 metrów kwadratowych przy Alei Jana Pawla II znajduje się w pobliżu istniejącego Supermarketu Małego Dyskontu.

Wielkie otwarcie Radzymina powiększy portfolio Vento Park do łącznie 39 parków handlowych, z których 29 znajduje się w Polsce, a pozostałe w Czechach i na Słowacji. Pepijn Morshuis, dyrektor generalny Trei Real Estate, skomentował: „Z dumą mogę powiedzieć, że osiągnęliśmy wzrost, który zaplanowaliśmy, otwierając osiem nowych parków vento w 2021 roku. Rozbudowaliśmy również naszą nieruchomość handlową w Bulldogs, a kolejne plany są już gotowe.”

Vento Parks Tree zostało dodatkowo ukończone i otwarte w tym roku z Ratziminem, zlokalizowanym w Zilonce, Myslyfors, Kossalin, Bikeri Slaski, Oswisim, Invrokla i Sorso. W Sorso znajduje się pierwszy park handlowy stworzony przez Troy we współpracy z Investor Host Capital. W ramach joint venture z Patronem Trei planuje budowę kolejnych 15-20 parków vento kosztem 140 140 mln. Obecnie w budowie znajdują się dwa projekty, Otwock i Skarzysko-Kamienna, natomiast w planach są kolejne dwa projekty odpowiednio w Łapach i Siedlcach.

READ  Polska szuka schronienia u białoruskiego sprintera i poszukuje dyplomatycznego złota