Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Travis Parker mówi narzeczonej Kourtney Kardashian, że to „nasza kolejna kolej” po wzięciu udziału w ślubach

Travis Parker mówi swojej narzeczonej Kourtney Kardashian, że to „nasza kolejna kolej” po uczestnictwie w ślubie Simona Hacka


Kourtney Kardashian i Travis Parker zostali porwani ślubną gorączką.

42-letnia gwiazda reality TV i perkusista Blink-182, 46 lat, uczestniczyli w weekend na weselu przyjaciela i wygląda na to, że Parker jest gotowy, aby wskoczyć od razu na ich wesele.

W swoim ostatnim poście na Instagramie, który pokazał parę na tym wydarzeniu, Parker napisał „Nasz następny obrót”, a następnie emoji z czerwoną różą.

„Nasz następny obrót”: Travis Parker i Kourtney Kardashian wydają się być uwikłani w ślubną gorączkę na podstawie ich ostatnich interakcji na Instagramie

Pierwszy post na Instagramie Kourtney zatytułowany „Idę do kaplicy simonhuckpiptherip”.

Zdjęcia, które udostępniła z imprezy, ukazywały jej ukochaną w dobrze skrojonym smokingu, podczas gdy miała na sobie wspaniałą czarną sukienkę koktajlową i pasujący do niej naszyjnik.

Dwie powieści napisane w podpisie były dla nowożeńców Simone Hawke i Phila Reportelli.

Hack jest blisko związany z rodziną Kardashian, a kilku członków starszej rodziny siostry Kardashian wzięło udział w wydarzeniu.

Opowiadanie całemu światu: W ostatnim poście na Instagramie swojej lepszej połowy, w którym pojawiła się para podczas imprezy, Parker skomentował:

Mówienie całemu światu: W ostatnim poście na Instagramie swojej lepszej połowy, w którym pojawiła się para na imprezie, Parker skomentował: „Nasz następny obrót”, a następnie emoji z czerwoną różą.

Urocza impreza: gwiazda Reality TV, 42 lata i perkusista Blink-182, 46 lat, w weekend wzięli udział w ślubie przyjaciela

Urocza impreza: gwiazda Reality TV, 42 lata i perkusista Blink-182, 46 lat, w weekend wzięli udział w ślubie przyjaciela

Do założycielki Poosha dołącza jej matka Kris Jenner i kilka jej sióstr. Kim nawet wygłosił żartobliwe przemówienie na próbnej kolacji.

„Szczerze, wspaniale jest być tutaj na ślubie takim jak ja” – powiedziała w swoim przemówieniu. – To znaczy, nie byłam na żadnym od drugiego małżeństwa.

Parker i jego narzeczona zaręczyli się w zeszłym miesiącu. Wszyscy muzycy Small Things podarowali Kardashianowi ogromny pierścionek z brylantem, szacowany na milion dolarów.

Stany Zjednoczone oficjalnie ogłosiły, że spotykają się w styczniu tego roku. Spędzili ostatni rok podróżując i mieszając swoje rodziny.

Śmieje się: Wygląda na to, że Parker i Kardashian bawią się na weselu

Śmieje się: Wygląda na to, że Parker i Kardashian bawią się na weselu

Gotowy na ogromny krok: Parker i jego narzeczona zaręczyli się w zeszłym miesiącu.  Wszyscy muzycy Small Things podarowali Kardashianowi ogromny pierścionek z brylantem wart milion dolarów

Gotowy na ogromny krok: Parker i jego narzeczona zaręczyli się w zeszłym miesiącu. Wszyscy muzycy Small Things podarowali Kardashianowi ogromny pierścionek z brylantem wart milion dolarów

Kardashian ma troje dzieci, 11-letniego Masona, 9-letnią Penelope i 6-letnią Rayne. Dzieli się nim ze swoim byłym mężem Scottem Disickiem.

Parker jest ojcem dwójki dzieci: Landona, 18 lat i Alabamy, 15 lat. Obaj dzieli jego była żona Shanna Mockler, z którą był żonaty od 2004 do 2008 roku.

Kardashian niedawno życzył Parkerowi wszystkiego najlepszego na Instagramie, pisząc: „Jestem królem, kocham cię bardziej niż cokolwiek innego. Wszystko jest moim ulubionym. Wszystkiego najlepszego, moje dziecko!

Zdjęcia opublikowane przez dwie gwiazdy pokazały, że się śmieją i całują.

Kardashian niedawno życzył Parkerowi wszystkiego najlepszego na Instagramie, pisząc: „Jestem królem, kocham cię bardziej niż cokolwiek innego.  Wszystko jest moim ulubionym.  Wszystkiego najlepszego, moje dziecko!

Kardashian niedawno życzył Parkerowi wszystkiego najlepszego na Instagramie, pisząc: „Jestem królem, kocham cię bardziej niż cokolwiek innego. Wszystko jest moim ulubionym. Wszystkiego najlepszego, moje dziecko!

Reklamy