Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Towarzystwo Koncertowe koordynuje Polską Orkiestrę Filharmoniczną

Orkiestra Filharmonii Polskiej im. Wienlawskiego. zdjęcie dzięki uprzejmości

Orkiestra Filharmonii Wiedeńskiej wystąpi w ramach sezonu Fort Myers Community Concert Association w poniedziałkowy wieczór 17 stycznia w sali Barbary B. Mann Performing Arts Hall.

Koncert jest częścią pierwszego tournée orkiestry po Stanach Zjednoczonych. Powstał w 1944 roku z licznymi koncertami solowymi i kameralnymi muzyków, którzy po II wojnie światowej związali się z Polską. Dziś orkiestry koncertują w całej Europie, wykonując szeroki wachlarz utworów od baroku po muzykę współczesną.

Stowarzyszenie Koncertów Wspólnoty Fort Myers obejmuje wariacje Brahmsa na temat Haydna, II Koncert fortepianowy Chopina oraz IX Symfonię Schuberta „Wielka Symfonia”.

Bilety 55 USD na miejsca dla orkiestry, 35 USD na dolne miejsca na balkonie i 25 USD na górne miejsca na balkonie. Fotele na antresoli są wyprzedane.

W swoim 72. sezonie koncertowym Stowarzyszenie Koncertów Społeczności Fort Myers jest organizacją non-profit założoną przez Barbarę B. Mann w 1949 roku, aby zapewnić światowej klasy rozrywkę na południowo-zachodniej Florydzie w przystępnych cenach. Kontynuacja sezonu 2022 z:

Luty. 17: głosów 8

¦ 3 marca: Rodney Marsalis Philadelphia Big Brass

¦ 5 marca: Wieczór z Icchakiem Perelmanem

¦ 22 marca: Źli chłopcy z opery

Barbara B. Mann Performing Arts Hall znajduje się na terenie kampusu Florida Southwestern State University w Fort Myers. Aby uzyskać bilety lub więcej informacji, zadzwoń do kasy pod numer 239-481-4849 lub odwiedź www.bbmannpah.com

Orkiestra Filharmonii Wiedeńskiej jest pierwszym z pięciu klasycznych spektakli, które w tym sezonie wykona Stowarzyszenie Koncertów Wspólnoty Fort Myers. |