Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Totti Goldsmith trzymający kwiaty i butelkę wódki po śmierci Olivii Newton-John

Totti Goldsmith została sfotografowana po powrocie do Melbourne po śmierci swojej ciotki, Olivii Newton-John.

Kultowa gwiazda Grease odeszła spokojnie w wieku 73 lat w swoim domu w Południowej Kalifornii, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Jej mąż, John Easterling, ogłosił jej śmierć w poniedziałek na jej stronie na Facebooku.

59-letnia Totti wyglądała szykownie, gdy złapała butelkę Absolut Vodka i skierowała się do swoich drzwi. Zaraz po przyjeździe znalazła piękny bukiet kwiatów.

Smutny: Totti Goldsmith został sfotografowany, jak wraca do domu w Melbourne po druzgocącej śmierci ciotki, Olivii Newton-John

Smutna osobowość telewizyjna i muzyk miał na sobie dżinsy, kurtkę z owczej skóry i kurtkę wielbłąda.

Miała rozpuszczone brązowe włosy i wyglądała, jakby trzymała białą koszulę na ramieniu, kiedy szła do domu.

Tottie jest najbardziej znany z popowego zespołu Chantoozies, który pod koniec lat 80. i na początku lat 90. miał przeboje w swoich przebojach Witch Queen, He’s Gonna Step On You Again, Wanna Be Up i Love the One You With.

Jej ojciec, Brian Goldsmith, znany właściciel nocnego klubu i restaurator w Melbourne, zmarł w 2020 roku. Jej matką jest siostra Olivii, Rona.

Totti pojawiła się ze swoją ciotką w G’day USA w Los Angeles w 2020 roku – gdzie Olivia szczerze mówiła o tym, że zaprzeczała swojej diagnozie raka.

Złamane serce: Totti, 59 lat, wyglądała elegancko, gdy złapała butelkę Absolut Vodka i skierowała się do swoich drzwi wejściowych

Złamane serce: Totti, 59 lat, wyglądała elegancko, gdy złapała butelkę Absolut Vodka i skierowała się do swoich drzwi wejściowych

Smutny dzień: pogrążona w smutku gwiazda telewizyjna i muzyczna ma na sobie dżinsy, kurtkę z owczej skóry i kurtkę wielbłąda

Smutny dzień: pogrążona w smutku gwiazda telewizyjna i muzyczna ma na sobie dżinsy, kurtkę z owczej skóry i kurtkę wielbłąda

W jednym ze swoich ostatnich wzruszających występów na czerwonym dywanie australijska gwiazda przyznała, że ​​na co dzień nie chce nawet myśleć o raku.

Uwielbiająca zabawę piosenkarka i aktorka, najbardziej znana z roli Sandy w filmie Grease z 1978 roku, a także z błyskotliwej kariery muzycznej, nazwała życie „darem” bez względu na wynik.

READ  Lily James, Bobby Delevingne, Tigrelli Taylor i Sienna Miller olśniewają w Glastonbury

Newton-John zawsze była pozytywnie nastawiona do swojego zdrowia, nawet w niepokojących czasach pandemii.

AWARIA: Miała rozpuszczone rudobrązowe włosy i wyglądała, jakby trzymała białą koszulkę na ramieniu, gdy szła do domu

AWARIA: Miała rozpuszczone rudobrązowe włosy i wyglądała, jakby trzymała białą koszulkę na ramieniu, gdy szła do domu

Smutek: Totti otrzymał piękny bukiet kwiatów

Smutek: Totti otrzymał piękny bukiet kwiatów

Totti jest najbardziej znany z popowego zespołu Chantoozies, który pod koniec lat 80. i na początku lat 90. miał hity w Witch Queen, He's Gonna Step On You Again, Wanna Be Up i Love the One You With.

Totti jest najbardziej znany z popowego zespołu Chantoozies, który pod koniec lat 80. i na początku lat 90. miał hity w Witch Queen, He’s Gonna Step On You Again, Wanna Be Up i Love the One You With.

Zaledwie dwa lata przed śmiercią szczerze mówiła o swoim spojrzeniu na życie w G’Day USA w Beverly Hills obok byłego kolegi, Johna Travolty.

„O mój Boże, życie jest darem i miałem wspaniałe życie i zamierzam je zachować i oczywiście chcę pomagać innym z rakiem” – powiedziała DailyMail.com w wywiadzie w styczniu 2020 r.

Mam ośrodek zdrowia w Melbourne i chcę zobaczyć koniec raka w moim życiu, aby inni nie cierpieli.

Olivia Newton-John szczerze mówiła o swoim pozytywnym spojrzeniu na życie w trakcie długiej walki z rakiem w wywiadzie dla DailyMail.com na G'Day USA w Beverly Hills w styczniu 2020 roku. Jest na zdjęciu ze swoją siostrzenicą, australijską aktorką Tutti Saegh.

Olivia Newton-John szczerze mówiła o swoim pozytywnym spojrzeniu na życie w trakcie długiej walki z rakiem w wywiadzie dla DailyMail.com na G’Day USA w Beverly Hills w styczniu 2020 roku. Jest na zdjęciu ze swoją siostrzenicą, australijską aktorką Tutti Saegh.

Newton-John po raz pierwszy zdiagnozowano chorobę w 1992 roku, ale ogłosiła, że ​​pokonała raka w 2013 roku, rok po otwarciu własnego centrum odnowy biologicznej.

Ale w maju 2017 roku powiedziano jej, że rak dał przerzuty i rozprzestrzenił się na jej kości.

Zastanawiając się nad walką o przezwyciężenie choroby, przyznała: „Nie postrzegam tego jako walki. Nie myślę o tym dużo, szczerze mówiąc.

Mąż John Easterling towarzyszył swojej żonie Olivii w G'Day USA, kiedy opowiadała o swoim zaprzeczeniu rakowi

Mąż John Easterling towarzyszył swojej żonie Olivii w G’Day USA, kiedy opowiadała o swoim zaprzeczeniu rakowi

„Odmowa jest naprawdę dobra i cały czas staję się silniejszy i lepszy! W porządku!… Czuję się świetnie.

READ  Quinn, Sir Elton John i Alicia Keys wśród gwiazd grających na Platynowej Gali Jubileuszowej w Pałacu Buckingham | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Przyznała też, że ma nadzieję na swoją przyszłość.

„Wygrywam i dobrze z tym żyję i to właśnie widzę” – dodała.

Olivia Newton-John i John Travolta w słynnym filmie Grease z 1978 roku, który zapoczątkował jej karierę.  Był jednym z pierwszych, którzy oddali jej hołd w poniedziałek

Olivia Newton-John i John Travolta w słynnym filmie Grease z 1978 roku, który zapoczątkował jej karierę. Był jednym z pierwszych, którzy oddali jej hołd w poniedziałek

Newton-John wyraziła również swoje szczęście, że po czterdziestu latach od premiery Grease wciąż można ją zapamiętać.

Przyznała: „Zrobiliśmy razem coś wyjątkowego. Ten film jest nadal kochany.

Przypomniała sobie, jak troskliwy był Travolta podczas kręcenia romantycznego musicalu.

Zapytana o swoje ulubione wspomnienie na planie, odpowiedziała: „Jego życzliwość jest dla mnie. Kiedy w filmie była jedna scena — była z bliska, kiedy Rizzo pociągnął mnie do przodu w scenie pożaru — i w połowie kręcenia zatrzymał go, podszedł do mnie i szepnął mi do ucha: „Myślę, że potrafisz rób lepiej.”

Newton-John jest najbardziej znany z tego, że opiera się roli Sandy w filmie Grease z 1978 roku. Miała wtedy 28 lat i uważała, że ​​jest za stara, by zagrać nowego ucznia szkoły średniej

To naprawdę hojne. Pełnomocnik może to zrobić w imieniu innego pełnomocnika. Nie byłem tak doświadczony jak on. Był bardzo delikatny i delikatny.

Podczas tego samego wydarzenia Travolta, wieloletnia przyjaciółka i współgwiazda Grease, chwaliła jej pozytywne nastawienie do życia, pomimo jej problemów zdrowotnych.

Powiedział: „Olivia przeżyła i jest mądra i ma w sobie dużo życia i myślę, że zawsze patrzy na to ze szklanki do połowy pełnej i to jest jej piękne, naturalne podejście do życia i myślę, że wszyscy musimy to zrobić to to.’

Był jednym z pierwszych, którzy w poniedziałek oddali jej hołd.

Kultowa transformacja Olivii ze słodkiej w seksowną była odtwarzana przez wiele lat w modzie i hołdzie

Kultowa transformacja Olivii ze słodkiej w seksowną była odtwarzana przez wiele lat w modzie i hołdzie

READ  Aktorka Sally Kellerman nie żyje w wieku 84 lat

Mąż Olivii, John Easterling, ogłosił tragiczną wiadomość, że jego żona przegrała bitwę.

„Pani Olivia Newton-John zmarła dziś rano na swoim ranczo w południowej Kalifornii wśród rodziny i przyjaciół” – powiedział w oświadczeniu.

Prosimy wszystkich o poszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie.

Olivia od ponad 30 lat jest symbolem triumfu i nadziei, dzieląc swoją podróż z rakiem piersi.

„Jej terapeutyczna inspiracja i pionierskie doświadczenie w medycynie roślinnej są kontynuowane dzięki funduszowi Fundacji Olivia Newton-John, poświęconemu medycynie roślinnej i badaniom nad rakiem”.

Kilka dni przed śmiercią Olivia Newton-John opublikowała ciepłe zdjęcie na Instagramie ze swoim mężem Johnem Easterlingiem

Kilka dni przed śmiercią Olivia Newton-John opublikowała ciepłe zdjęcie na Instagramie ze swoim mężem Johnem Easterlingiem

Mąż Newton-John ogłosił jej śmierć w poniedziałek na swoim profilu na Facebooku.  Miała 73 lata

Mąż Newton-John ogłosił jej śmierć w poniedziałek na swoim profilu na Facebooku. Miała 73 lata