Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Top 10 klasyków Chapel Hadley, z Brendonem McCollumem, Andrew Symondsem, Marcusem Stoines

Top 10 klasyków Chapel Hadley, z Brendonem McCollumem, Andrew Symondsem, Marcusem Stoines

Trofeum Chappell-Hadlee jest zwykle poświęcone boisku do krykieta 50. Gdy przygotowujemy się do najnowszej serii trzech gier, oto powrót wspaniałych momentów na przestrzeni lat.

Trofeum otrzymało solidny start pod dachem na stadionie zwanym wówczas Telstra Dome (obecnie Marvel Stadium). Australia była zdecydowanym faworytem, ​​trzy razy przed końcem, a Nowa Zelandia potrzebowała 30, aby wygrać. Jednak wszystko poszło w kształcie gruszki dla Michaela Kasprovicha, który oddał 22 – w tym pięć petycji – przeciwko Hamiszowi Marshallowi i Brendon McCullumTo, co zauważysz, stało się tematem tych meczów. Mając pięć z sześciu potrzebnych piłek, McCollum zdołał ominąć Shane’a Watsona na rzut karny, a Nowa Zelandia wróciła do domu z dwoma pozostałymi piłkami.
Trzy dni później był kolejny thriller, choć wyniki wskazują, że było wygodniej. Australia odzyskała 161 na 6 przez Darrena Lehmana i Brada Hogga, a następnie z Nową Zelandią 86 na 6, mecz się skończył. Jednak niższe rankingi Nowej Zelandii utrzymały pościg przy życiu Daniel Fittori A Kyle Mills dodał 70 do dziewiątej bramki. Kiedy Fitori zabrakło z 26 wciąż potrzebnymi osobami, doznał kontuzji Chris Harris Wyszedł na 11. miejscu, wcześniej zwichnąwszy prawe ramię na boisku. Spadł do 18 piłek na 18, gdy Glenn McGrath usunął Harrisa, aby rozstrzygnąć serię.
Niesamowite zakończenie sagi o wysokich wynikach. Od 101 o 4 Andrzej Symonds A Michael Clark Dodał 220 za piątą bramkę, a Symonds trafił osiem szóstek w swojej 127-piłkowej karierze, co jest najlepszym wynikiem 156 punktów. Nowej Zelandii udało się utrzymać kontakt, ale bramka zawsze wydawała się odległa, aż do gola McColluma. zrelaksowany. Zszedł do sześciu potrzebujących z ostatniego końca z dwiema furtkami w ręku. Łucznik był początkującym i zaawansowanym Mick Lewis. Genialnie wyczerpany Clark McCollum, a następnie z trzema potrzebnymi dostawami, Lewis był w stanie odebrać kampanię z Mills i zakończyć wybieg na końcu niebędącego napastnikiem.
Czy wspominaliśmy o wspaniałych wykończeniach wysoko ocenianych eposów? Spróbujmy jeszcze raz. Trzy dni później to Nowa Zelandia przekroczyła linię, osiągając oszałamiająco niski wynik. Mike Hussey88 piłek z 56 poprawiło zmagający się z Australii numer 7, ale w odpowiedzi z 61 na 3 Scott stresWiek, który kierował wysiłkami Nowej Zelandii. Jednak kiedy on i Jacob Oram rzucili trzy piłki Stewartowi Clarkowi, ona zostawiła 74 piłki, które potrzebowały siedem razy z dwoma bramkami w ręku. Potem przyszedł McCollum i żywa ręka od Vittoriego. Ponieważ 20 potrzebowało dwóch ostatnich, mógł nadal preferować Australię, ale tym razem Lewis został pokonany, gdy McCollum trafił 25 piłek i pięćdziesiąt, a gospodarze zrobili to z dodatkową szansą.
Najwyraźniej za wcześnie wyszedł z pomysłem wysokiej jakości thrillerów. Australia miała tym razem problemy przed Mistrzostwami Świata i została przejechana z dziesięcioma bramkami w meczu otwarcia serii. Hussey, który był kapitanem 100, Brad Hodge 97 i Cameron White strzelili 42 z 19 piłek, aby podnieść Australię do ogromnego wyniku. Ross Taylor Udowodnij odpowiedź obliczonym stuleciem, podczas gdy Piotr Fulton (76 z 65) i Craig MacMillan (52 z 30) Poruszanie spraw w końcowych etapach z dawką McCullum, po raz kolejny, aby pomóc zakończyć wszystko z ośmioma piłkami w ręku.
Nowa Zelandia zakończyła proces wybielania w oszałamiający sposób. był wredny Mateusz HaydenNiepokonany numer 181, podczas którego złamał palec u nogi, skończył na przegranej stronie. Wygląda na to, że gospodarze nie zdążyli zbliżyć się do bramki po spadku z 41 na 4 w dziesiątym inningu. Jednak Macmillan zbudował 67. setkę piłki, najpierw z Fultonem, a następnie w skrzydle 165 w 24 offs, z McCollumem. Jednak, gdy padła ósma furtka, potrzebna była 44. Mark Gillespie trafił 28 z 15, zanim skończył, ale McCollum był w stanie zadać cios w finale z wymaganą siódemką. Pierwszą dostawą był rzut na kolano od Nathana Brackena, wysłany przez McColluma na jego dokładną nogę.
Zmiana tempa z nadwyżki powyżej z kontrowersyjnym feudem o niskich wynikach, który dotarł do ostatniej piłki. Główny punkt rozmowy pojawił się, gdy miotła Neila Wyglądało to jak rzut Clarka, ale powtórki pokazały najpierw, Brad dwie krawędzie Wyjął piłkę przed pnie – piłkę bez piłki – i że rękawice bramkarskie zostały zdjęte z kabłąków. Doprowadziło to do gorących komentarzy z obu obozów, które utrzymywały się długo po meczu, co zostało ustalone, gdy Vittori odciął ostatnią dostawę z Bracken po tym, jak Nowa Zelandia została wygodnie umieszczona na 168 miejscu na 5 na 47. miejscu.

Kolejny niższy rangą przypadek Nowej Zelandii, który sprawia, że ​​przekraczają linię. Otwarcie podium pomiędzy McCollumem i Peterem Ingramem rozpoczęło pościg, a Taylor Run-A-Ball 70 utrzymał sytuację w ryzach, ale w 47. minucie spadł na 246 do 8. Jednak Styris, który miał grać dopiero późne wycofanie Vittoriego, zachował swoją konsekwencję w połączeniu z dziesiątym rozstawionym Shane’em Bondem, który uderzył dwie krawędzie w 49. minucie, aby wyrównać rachunki.

READ  Novak Djokovic spędza serbskie prawosławne Boże Narodzenie w areszcie imigracyjnym
Do tej pory Puchar Chappelle Hadley stał się bardzo rzadkim wydarzeniem, a on był gotowy na ten jednorazowy mecz w grupie na Mistrzostwach Świata 2015. To była śmieszna okazja, zakończona 55 emocjonującymi rundami. Australia była niepokonana 30 po 13 piłkach, gdy Tim South pokonał Aarona Fincha i ponownie 80 na jeden na 13., gdy Shane Watson przegrał z Vittorim. Trent Bolt Przedzieraj się przez środkowy i dolny rząd w drugim zaklęciu 5-3-3-5. Haddin dał Australii 43 coś, ale kiedy McCullum skoczył do 50 z 21 piłek, wydawało się to ledwo mieć znaczenie. Mitchell Stark Spowodowało to chybotanie po obu stronach dzielnika, ale przy 131 na 4 mecz wyglądał na ustawiony. Potem zrobiło się głupio. Corey Anderson strzelił gola przeciwko Glennowi Maxwellowi, przygotowując grunt pod niszczycielski atak Starca, który dał Nowej Zelandii dziewięć przegranych i potrzebował sześciu. Bolt uniknął dwóch piłek od Starka (który miał jedną po lewej) i na drugim końcu Ken Williamson Zobaczyłem wystarczająco. Stając twarzą do Pata Cumminsa, podniósł go prosto na ziemię na sześć.
Wracając do Eden Park dwa lata później, Nowa Zelandia uniknęła wielkich ról Marcus Stoines, który prawie w pojedynkę ukradł zwycięstwo. Australia była w strzępach przy 67 pogoni za 287 i nawet po tym, jak James Faulkner i Cummins trzymali się razem ze Stoinesem, 61 było nadal potrzebne w siódemce, gdy jedenasty Josh Hazlewood znalazł się w cieniu. W ciągu następnych czterech przyrostów Hazlewood nie stawił czoła piłce, gdy Stoinis wszedł w stulecie i wyszedł na 35. z 44. i 45. Kiedy Southee plądrowało sześć z rzędu, Australia potrzebowała siedmiu. Southee dostarczył kompletną dostawę, którą Stoinis wykopał dla Williamsona, który zbliżył się do połowy wysokości, i z pewną błyskotliwą świadomością kapitan Nowej Zelandii nieodpowiednio uzbroił ją w bagażniki nieatakujące, a Hazlewood nie mógł wrócić.