Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tony Blackburn wywołał niepokój wśród fanów, ponieważ nie pojawił się w swoim programie BBC Radio 2 po tym, jak zachorował

Tony Blackburn zmartwił fanów w sobotę swoją nieobecnością w programie BBC Radio 2.

80-letni prezenter, który prowadzi Sounds of the 60s w sobotę między 6 rano a 8 rano, potwierdził, że jest chory w domu w poście, który udostępnił w piątek wieczorem.

Tony napisał na Twitterze: „Przepraszam, że nie będę dawał koncertów w weekend, ponieważ mam bardzo irytującego wirusa, którego usunięcie zajmuje tak dużo czasu”.

„Jutro w Sounds of the 60s usłyszysz mój„ Happy Birthday Show ”, aw niedzielę zdobędziesz złotą godzinę. Miłego wieczoru”.

Tony był zasypany wiadomościami od fanów, którzy życzyli mu powodzenia, z jednym napisem: „Najlepsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, Tony”.

Zdrowie: Tony Blackburn wzbudził niepokój wśród fanów w sobotę, ponieważ był nieobecny w swoim programie BBC Radio 2 (na zdjęciu w styczniu 2023 r.)
Nieobecny: 80-letni prezenter, który prowadzi Sounds of the Sixties między 6 rano a 8 rano w sobotę, potwierdził, że jest chory w domu w poście, który udostępnił w piątek wieczorem.

Inny dodał: „Przykro mi, że nie czujesz się dobrze, Tony, mam nadzieję, że wracasz do zdrowia i wkrótce wrócisz na antenę”.

Trzeci napisał: „Przykro mi słyszeć, że uwielbiam twój sobotni poranny program – bardzo zainteresowany i mam nadzieję, że wkrótce się z tobą skontaktuję”.

Tony wcześniej krytykował BBC za „dziwaczną” decyzję o prowadzeniu jego programu w Radio 2.

Wydaje się, że 79-letni DJ winił za tę decyzję dyskryminację ze względu na wiek, mówiąc w poście w mediach społecznościowych, że „jest tego po prostu za dużo”.

Nadawca dowiedział się na początku tego miesiąca, że ​​od połowy lipca jego program Złotej Godziny zostanie przeniesiony z 19:00 w piątki na ten sam przedział czasowy w niedziele.

Tony potępił tę „głupią” decyzję na Twitterze, a fani programu zgromadzili się, by wesprzeć byłego DJ-a Radio 1. Ktoś skomentował, że BBC popełnia wiele błędów, zmieniając harmonogram.

Ruch Złotej Godziny był częścią szerszych zmian w harmonogramie Radio 2, w wyniku których usunięto Saturday House Party Craiga Charlesa.

Jeden z fanów napisał w Internecie: „To oficjalny początek weekendu i będziemy słuchać Tony’ego. Wykorzystaj maksymalnie piątkowe wieczory! „

„Przepraszam, że nie będę dawał koncertów w weekend, ponieważ mam bardzo irytującego wirusa, którego usunięcie zajmuje dużo czasu” – napisał Tony.
Reakcja: Tony został zasypany wiadomościami od fanów, którzy życzyli mu powodzenia, z jednym napisem: „Najlepsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, Tony”.

Inny dodał: „Ciesz się muzyką dziś wieczorem… o tej porze przegapisz złotą godzinę”.

W odpowiedzi Blackburn obiecał fanom, że „uczyni niedziele bardziej zabawnymi” i zgodził się, że „szkoda”, że serial stracił swoje miejsce na piątki „tam, gdzie jego miejsce”.

Wcześniej tego dnia zapytał swoich zwolenników, że „nikt już nie ceni doświadczenia” po tym, jak dowiedział się, że niektórzy pracodawcy nie biorą pod uwagę pracy w wieku powyżej 55 lat.

„Słuchanie radia i dyskusja dotyczyły osób powyżej 55 roku życia, które nie były brane pod uwagę przez pracodawców do pracy. Nikt już nie ceni doświadczenia.

„Nienawidzę ageizmu i jest go dużo”.

READ  Lotnisko Heathrow w 28 minut: ujawniono cenę premium na lotnisku Crossrail