Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Walsh rzuca kijem, gdy drużyna rugby pokonuje drużynę krykieta w Black Clash

Tom Walsh mógł zbyt dosłownie potraktować instrukcję „rzucania kijem w cokolwiek”, gdy Drużyna Krykieta przegrała z Drużyną Rugby w dorocznym meczu Black Clash na Mount Maunganui w sobotę.

Były kapitan All Blacks, Kieran Reed, poprowadził Oval, aby wygrać 84 z 55 piłek przed tłumem w meczu z udziałem byłych gwiazd All Blacks, a także dwóch obecnych All Blacks.

Walsh, dwukrotny brązowy medalista olimpijski w pchnięciu kulą, otworzył mecz dla drużyny krykieta obok byłego kapitana Nowej Zelandii Stephena Fleminga i zdobył aż 34 z 26 piłek na Bay Oval.

Tom Walsh gubi rakietę, gdy oddaje strzał podczas Black Clash w Bay Oval.

Andrzej Koringa/Photosport

Tom Walsh gubi rakietę, gdy oddaje strzał podczas Black Clash w Bay Oval.

Jednak najbardziej niszczycielski moment Walsha miał miejsce prawie podczas pełnego akcji wydarzenia z udziałem gwiazdy All Blacks, Jordie Barretta.

Czytaj więcej:
* Sześć najlepszych momentów T20 Black Clash
* strzelanie! Tom Walsh wprowadzony jako zamiennik Team Cricket w 2022 Black Clash

W obliczu „rzutu wolnego” Barretta, Walsh zamachnął się z rodzajem zaciekłości, jaką zwykle wykazuje w kręgu rzucania, ale także wystrzelił kij z rąk, oddając strzał po nawiązaniu wystarczającego kontaktu, aby zdobyć cztery biegi na minutę Człowiek.

Barrett rzucił dwoma szerokimi setami i otrzymał 20 strzałów znad głowy, ale później udało mu się złapać doskonałe nurkowanie na krawędzi kwadratowej nogi, aby wyrwać Hamisha Marshalla z kręgli byłego kapitana All Blacks Kierana Reeda.

Jordi Barrett grający w drużynie rugby podczas meczu Black Clash przeciwko drużynie krykieta w Bay Oval.

Aaron Gilons/Photosport

Jordi Barrett grający w drużynie rugby podczas meczu Black Clash przeciwko drużynie krykieta w Bay Oval.

Jednak Jacob Oram osiągnął 21 rund finału Barretta, a niedawno emerytowany BJ Watling strzelił najwyższą bramkę Team Cricket strzelił 58 goli niepokonanych z 36 piłek, gdy wykonali pierwsze uderzenie 203-5 na 20.

Shane Bond, były kierowca sprinterski z Nowej Zelandii, pokazał, że wciąż ma sporo prędkości, ponieważ szybko odczytał ostrą gardę na początku reakcji drużyny rugby.

Skrzydłowy All-Blackswell Jordan wykonał 63 z 37 piłek, gdy on i Reed współpracowali od stulecia przy swojej pierwszej małej bramce.

Cricketer Keilum Bucher, który był kapitanem nowozelandzkiej drużyny krykieta do lat 19, w skład której wchodzili Black Cups, Rashin Ravindra i Finn Allen, spadł do Fleminga, ale to zmieniło tylko Brendona McColluma.

Czy Jordan pokonał drużynę rugby podczas meczu krykieta Black Clash T20?

Hannah Peters / Getty Images

Czy Jordan pokonał drużynę rugby podczas meczu krykieta Black Clash T20?

Były kapitan krykieta z Nowej Zelandii, który wdarł się do drużyny rugby dzięki kilku meczom SC Matamata w konkursie Waikato Premiere B, strzelił 28 uderzeń z ośmiu strzałów, gdy on i Reed zdobyli 40 punktów Bonda, w których biegł. Został liczony dwa razy, aby mocno przeforsować wynik na korzyść drużyny rugby.

Reed, były krykiecista w grupie wiekowej Północnych Dystryktów, próbował wygrać, gdy wyniki były równe, ale jedna z pierwszych piłek w ostatnim meczu z Barrettem zadecydowała o pucharze Lomo Crew dla drużyny rugby.

drużyna krykieta 203-5 z 20 wzrostów (BJ Watling 58, Grant Elliott 44, Tom Walsh 34; Anton Devcich 2-25) przegrał drużyna rugby 204-4 przy 19,1 przewyższenie (Kieran Read 84, Will Jordan 63, Brendon McCullum 28; Elliott 2-32) o sześć bramek.

READ  Super Smash: Martin Jupitel prowadzi Oakland Aces do zwycięstwa nad Central Stages