Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Walker: „całkowicie zniszczony” występ fortepianowy księżnej Cambridge podczas nabożeństwa kolęd

Reporter ITV News, Rishi Davda, opowiada o tym, jak zachwycić księżną Cambridge za kibicowanie publiczności podczas serwowania hymnów dla społeczności swoimi umiejętnościami gry na pianinie


ten Księżna Cambridge „Całkowicie rozbity” fortepian w społeczności urodziny Wokalista Tom Walker powiedział nabożeństwo Hymn w Opactwie Westminsterskim.

Walker, brytyjski piosenkarz i autor tekstów znany z przeboju „Leave the Light On”, opisał Kate jako „fantastycznego muzyka” i powiedział, że para spotkała się na ściśle tajnych próbach w studiu nagraniowym przed koncertem, który był nadawany w ITV w przeddzień Wigilii.

Kate była gospodarzem wydarzenia, Royal Carols: Together At Christmas, jako podziękowanie dla osób, które wspierały swoje społeczności podczas epidemia.


Obejrzyj cały klip Kate grającej na pianinie, gdy gwiazda muzyki pop Tom Walker śpiewa na koncercie ITV Abby Carroll.


Walker powiedział, że księżna zwróciła się do niego na nabożeństwo po spotkaniu z nim na imprezie charytatywnej – a później wykonali nigdy wcześniej nie słyszaną piosenkę świąteczną, For Whom Can’t Be Here.

„Bez wątpienia było to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie” – powiedział.

„Myślałem, że to całkowicie zrujnowało występ; nie jest łatwo wskoczyć za pianino z grupą muzyków, z którymi nigdy nie grałeś, i nagrywać materiał na żywo przed kamerą, ale ona całkowicie odpuściła”.

Księżna, opisana przez Walkera jako „dobrodna i przyjazna osoba”, teoretycznie nabyła fortepian dla trzeciej i piątej klasy.

Walker opisał tajemniczy charakter prób w ramach przygotowań do występu.


Posłuchaj podcastu Royal Rota


„Nawet nie wiedziałem, że gra na pianinie” – powiedział.

„To było bardzo tajemnicze, bardzo tajemnicze – nawet studio nie wiedziało, co się dzieje. Siedzieliśmy po przeciwnych stronach pokoju, aby ćwiczyć na covid”.

„Więc zebraliśmy się razem, ćwiczyliśmy piosenkę jakieś dziewięć razy, aż w końcu udało jej się to całkowicie osiągnąć, po czym wyjechała na dwa dni i ćwiczyła, aż w końcu udało nam się z niej nagrać”.

READ  Ocalały z Holokaustu Roman Kent umiera w wieku 92 lat

W nagranym wstępie do nabożeństwa księżna złożyła hołd „inspirującym” ludziom, którzy służyli swoim społecznościom w „ponurym czasie” pandemii.

Kate powiedziała: „Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim tym wspaniałym ludziom, którzy wspierali ich społeczności.

„Chcieliśmy również zidentyfikować tych, których zmagania mogły być również mniej widoczne”.

W Boże Narodzenie Kate i William wydali wiadomość bożonarodzeniową, mówiąc, że myślą o tych, którzy są samotni lub z dala od bliskich, oraz o ludziach, którzy „troszczą się o tych, którzy najbardziej tego potrzebują”.

Tweet z konta KensingtonRoyal podpisanego przez parę napisał: „Te Święta będą inne, niż wielu z nas planowało.

„Od tych, którzy są samotni lub muszą izolować się od swoich bliskich, po wspaniałych ludzi, którzy wspierają nasz NHS i troszczą się o najbardziej potrzebujących – myślimy o Tobie. Toaleta”.

Księżna powiedziała, że ​​kraj przeszedł „tak ponury czas” i stanął w obliczu „wielu wyzwań”, w tym utraty bliskich, podczas gdy pracownicy z pierwszej linii byli pod „ogromną presją”.

W nabożeństwie wzięli udział ci, z którymi Kate i William spędzili czas podczas ostatnich starć, a także członkowie sił zbrojnych biorących udział w operacji Pitting to Ewakuacja obywateli brytyjskich oraz wykwalifikowani Afgańczycy z Afganistanu, młodzi opiekunowie, przywódcy religijni i ci, którzy mogli być najbardziej bezbronni lub odizolowani podczas pandemii.