Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Cruise „podnosi rzutki”, kontynuując kulturę sportową Wielkiej Brytanii

Tom Cruise „bierze rzutki”, kontynuując obcowanie z kulturą sportową podczas pobytu w Wielkiej Brytanii

Był regularnym gościem wydarzeń sportowych podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii.

59-letni Tom Cruise podobno przerzucił ręce na inny sport, z słońce Twierdzi, że grał w rzutki.

Aktor mieszkał w Wielkiej Brytanii podczas kręcenia najnowszej części serii Mission Impossible, a obecnie przebywa na wakacjach jachtowych w Kornwalii.

Nowa gra? Mówi się, że Tom Cruise podniósł rzutki, ponieważ nadal obejmuje kulturę sportową, mieszkając w Wielkiej Brytanii

Źródło powiedziało gazecie, że Tom „kochał” swój czas w Wielkiej Brytanii i że stworzenie tarczy do rzutek było „naturalnym następnym krokiem, gdy zmienia się w honorowego Anglika”.

„Wie, że rzutki to podstawa w angielskich pubach i uwielbia chodzić” – dodaje źródło.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Tom Cruise w celu uzyskania komentarza.

Tom spędził większość zeszłego roku w Wielkiej Brytanii, kręcąc siódmą część Mission: Impossible franczyzy, a pełne akcji sceny zostały nakręcone w Yorkshire Moors w ostatnich miesiącach.

Kultura sportowa: źródło powiedziało The Sun, że Tom „kochał” swój czas w Wielkiej Brytanii i że stworzenie tablicy do rzutek było kolejnym krokiem na jego drodze do zostania honorowym Anglikiem.

Kultura sportowa: źródło powiedziało The Sun, że Tom „kochał” swój czas w Wielkiej Brytanii i że stworzenie tablicy do rzutek było kolejnym krokiem na jego drodze do zostania honorowym Anglikiem.

Podczas swojej przerwy gwiazda ekranowa była również widziana na kilku dużych imprezach, w tym Wimbledonie i Grand Prix Silverstone.

Widziano go także w towarzystwie Davida Beckhama na stadionie Wembley podczas finału Euro 2020

W zeszłym miesiącu kręcenie Mission: Impossible 7 zostało ponownie wstrzymane z powodu pozytywnego testu Covida, w którym członkowie załogi spekulowali, że może to być Cruz.

Chociaż nie ma „dowodów” na poparcie bezczynnej rozmowy, mówi się, że ludzie plotkują, że może to być Tom, z powodu jego rzekomej nieobecności na planie.

READ  Synowie Anarchii William Lacking jest pamiętany jako „elegancki człowiek o błyskotliwej inteligencji”, który zmarł w wieku 80 lat

Źródło powiedziało The Sun: „Filmowanie do Mission Impossible 7 zostało ponownie wstrzymane z powodu wirusa Corona. I tym razem pracownicy produkcji powiedzieli, że uważają, że Tom może być prawdopodobną przyczyną opóźnienia.

Fani sportu: Podczas swojej przerwy gwiazda ekranu została również obsadzona w kilku dużych imprezach, w tym Wimbledonie i Grand Prix Silverstone.

Fani sportu: Podczas swojej przerwy gwiazda ekranu została również obsadzona w kilku dużych imprezach, w tym Wimbledonie i Grand Prix Silverstone.

Wszystkim w grupie powiedziano, że filmowanie zostało ponownie przerwane z powodu pozytywnego testu. Od tego czasu Tom nie został zatrudniony ani razu.

Teraz ludzie spekulują, że miał kontakt z osobą, która uzyskała wynik pozytywny. A w niektórych przypadkach ludzie nawet plotkują i mówią, że to może być on.

MailOnline skontaktował się wówczas z przedstawicielami filmu Mission Impossible w celu uzyskania komentarza.

Nie wiadomo, czy Tom otrzymał szczepionkę Covid, czy nie, chociaż wykazano, że znacznie zmniejsza ryzyko zarażenia wirusem Corona, żadne ze szczepionek zatwierdzonych w Wielkiej Brytanii nie jest w 100 procentach skuteczne.

Oznacza to, że niektóre zaszczepione osoby nieuchronnie zostaną zarażone bez żadnych objawów, pozostawiając ich nieświadomych, że są zakażone i zaraźliwe – chyba że zostaną przetestowane.

Akcja: Tom spędził większość ostatniego roku w Wielkiej Brytanii, kręcąc siódmą część serii Mission: Impossible

Praca: Tom spędził większość ostatniego roku w Wielkiej Brytanii, kręcąc siódmą część serii Mission: Impossible

Reklama