Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To Twoja szansa na zakup tego niezwykle rzadkiego obiektywu Canon 1200 mm f/5,6L

Aukcje kamer Wetzlar Ultrarzadki obiektyw Canon EF 1200mm f/5.6L trafi do sprzedaży 9 października 2021 roku.

Ponieważ obiektyw był trudny w wykonaniu, a produkcja była bardzo ograniczona, każdy wyprodukowany obiektyw został wyprzedany. Aukcje kamer Wetzlar Mówi Wyprodukowanie każdego obiektywu zajęło ponad rok ze względu na czas potrzebny na wyhodowanie „kryształów megafluorytu”. Najwyraźniej bardzo niewiele z tych konkretnych kryształów istnieje dzisiaj. Z tego powodu wielkość produkcji 1200 mm f/5,6L wynosiła około dwa lata w roku.

Jak wspomniano przez Plotki o kanonie.Nie jest jasne, ile obiektyw jest wyceniany lub ma się sprzedawać, ale innym razem ten rzadki obiektyw został wyprzedany za ponad 150 000 USD. W 2015 roku firma B&H Photo wprowadziła jeden z tych obiektywów Za 180 tysięcy dolarów Poziom stanu zdefiniowany jako wykazujący „niewielkie lub żadne oznaki zużycia”.

Ten superteleobiektyw miał wówczas najdłuższą ogniskową spośród wymiennych obiektywów do lustrzanek z autofokusem. Szybki i cichy AF jest osiągany dzięki okrągłemu silnikowi USM (silnik ultradźwiękowy) i tylnemu systemowi ustawiania ostrości.

Ostre, profesjonalnej jakości obrazy są uzyskiwane dzięki zastosowaniu dwóch elementów o dużej średnicy (trzeci i szósty) z syntetycznego fluorytu krystalicznego o dużej średnicy, które całkowicie eliminują widmo wtórne. Chociaż konstrukcja optyczna jest taka sama jak w przypadku modelu FD1200mm f/5,6L (prototyp), ten obiektyw jest zoptymalizowany pod kątem systemu EF z nieliniową kamerą do ustawiania ostrości, która umożliwia przesuwanie grupy soczewek ostrości, funkcja wstępnego ustawiania ostrości do szybkiego ustawiania ostrości w ustalonym punkcie , oraz siła ręczna z ogniskowaniem z trzema prędkościami ogniskowania.

Możliwy jest mechanizm obracania jednym przyciskiem do szybkiego przełączania między formatami pionowymi i poziomymi. Przedłużacze EF 1.4X lub EF 2X przekształcają obiektyw w superteleobiektyw 1700 mm f/8 lub 2400 mm f/11 z ręcznym ustawianiem ostrości.

zgodnie z kanonemObiektyw EF 1200mm f/5,6 zawiera 13 elementów w 10 grupach i ma bliską odległość ogniskowania wynoszącą 45,9 stopy (14 m). Posiada wewnętrzny silnik ultradźwiękowy i obsługuje filtr kropli 48 mm.

READ  W Half-Life 2 można grać w VR Mod, beta wydana we wrześniu 2022 r.

Aukcje kamer Wetzlar prawdopodobnie dostarczą więcej informacji o obiektywie, w tym cenę wywoławczą aukcji, bliżej Wydany 9 października.


Kredyty obrazkowe: zdjęcia autorstwa Aukcje kamer Wetzlar