Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To nie był wyczyn: TJ Perinara odpowiada na krytykę negocjacji NRL trenera All Blacks, Iana Fostera

Każdy czarny trener Ian Foster nie lubił, gdy negocjacje NRL TJ Perenary były transmitowane w mediach Ale teraz ma swoje publiczne interesy z obrońcą gwiazdy, który może być jeszcze bardziej szkodliwy.

W niezwykle rzadkim wydarzeniu trener All Blacks, a teraz gwiazda gracza, wykonuje zamachy i obala za pośrednictwem mediów publiczną bitwę na słowa, która uratuje kilka następnych wspaniałych dni dla Fostera i jego zespołu, prowadząc do dwudniowego obozu w Christchurch w przyszłym tygodniu.

Kiedy Foster przemawiał w poniedziałek, Po nominacji swojej drużyny do mistrzostw rugby, gdzie powrót Perenary był głównym elementem, spotkał się z publiczną krytyką pod numerem 9 – który wracał do All Blacks po raz pierwszy od czasu swoich japońskich wakacji.

Trener All Blacks, Ian Foster, szybko otrzymał publiczną krytykę od TJ Perenary.

Jeremy Ward/Photosport

Trener All Blacks, Ian Foster, szybko otrzymał publiczną krytykę od TJ Perenary.

gdy Perinara był w Japonii, grając w NTT Red HurricanesA Pojawiły się doniesienia, że ​​prowadził negocjacje z byłymi Sydney Roosters Sonny’ego Billa Williamsa.

Czytaj więcej:
* Sam Kahn nie może się doczekać powrotu pod koniec września na Rugby Tour, trasę koncertową All Blacks na koniec roku
* Cały czarny rekwizyt Ethana de Groota, aby połączyć się z Southland Stags dla NPC
* Powrót TJ Perenary All Blacks satysfakcjonuje Iana Fostera; Jego gra wstępna NRL tego nie zrobiła
* Jak Wallabies planują obronić „strasznie przerażającą” czerwoną kartkę Mariki Koroibete na Bledisloe Cup Series
* TJ Perenara wraca do drużyny All Blacks na rugby, Puchar Bledisloe

Pierinara miał zostać zwolniony z kontraktu pod koniec sezonu 2021, ale W końcu ponownie podpisałem kontrakt z nowozelandzkim rugby Do zakończenia Mistrzostw Świata w Rugby w 2023 r..

Foster zasugerował, że proponowana przez Perinarę zamiana tokenów NRL może być niczym innym jak chwytem negocjacyjnym i powiedział, że „nie był osobiście pod wrażeniem tego, co wydarzyło się publicznie”.

„Tak naprawdę nie wiedziałem, czy TJ poważnie podchodzi do NRL, czy nie” – powiedział Foster w poniedziałek na konferencji prasowej po ogłoszeniu mistrzowskiej drużyny rugby.

TJ Perenara zwrócił usługę w komentarzu Iana Fostera.

Hanna Peters / Getty Images

TJ Perenara zwrócił usługę w komentarzu Iana Fostera.

Okazuje się, że Perenara najwyraźniej też nie była fanem przyjmowania Fostera.

Swoją odmowę złożył później w poniedziałek.

„Byliśmy szczerzy we wszystkich dyskusjach, to nie był wyczyn”, powiedział Perinara mediom podczas treningu rugby w Wellington w poniedziałek po południu.

„Decyzja o powrocie do Nowej Zelandii była naprawdę trudną decyzją, ponieważ byliśmy tak blisko wyjazdu do NRL i powrotu do Japonii”.

Wcześniej w poniedziałek Foster powiedział również, że niełatwo jest podjąć decyzję o włączeniu Pierinary do swojego składu przed debiutantem Finleyem Christiem, który zadebiutował przeciwko poważnie osłabionej Tonga na początku tego miesiąca.

Ale trener All Blacks dodał, że jest zadowolony ze spojrzenia, jakie widział u Perenary w Japonii.

Perinara grał w klubie rugby w Wellington w ostatnich tygodniach i zagra w nadchodzących mistrzostwach hrabstwa National.

READ  Black Cap Trent Bolt występuje w Indianach z Bombaju, wygrywając nieoczekiwane zwycięstwo w IPL