Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To „najpopularniejsza” gra na świecie

Garena Wolny Ogień Od Gareny wyróżniony jako najczęściej pobierany gra mobilna na całym świecie do października 2021 r. z prawie 34 milionami instalacji, co stanowi 72-procentowy wzrost od października 2020 r.

Według raportu Sensor Tower, kraje z największą liczbą instalacji aplikacji w tym okresie to Indie z około 30 procentami wszystkich pobrań i Brazylia z ponad 12 procentami.

Top 10 kompletnych rankingów gier mobilnych na świecie do października 2021 r. do pobrania powyżej. Szacunki dotyczące pobierania gier pochodzą z platformy Store Intelligence firmy Sensor Tower.

Candy Challenge 3D autorstwa Idil Morgul była drugą najczęściej instalowaną grą mobilną na świecie w zeszłym miesiącu z prawie 19 milionami instalacji. Kraje z największą liczbą instalacji Candy Challenge to Stany Zjednoczone z 12,2 procentami, a następnie Brazylia z 9,3 procentami.

Roblox z Roblox Corporation, Cookie Carver z Azur i Subway Surfers z Sybo Games podsumowali pięć najczęściej instalowanych gier mobilnych na świecie w tym miesiącu.

Globalny rynek gier mobilnych wygenerował 4,5 miliarda pobrań za pośrednictwem App Store i przeglądarka google Play w październiku 2021 r., odnotowując wzrost o 1,3 proc. rok do roku.

Indie były światowym numerem jeden na rynku pobierania gier, gdzie zebrano 762,6 miliona instalacji, czyli 16,8 procent wszystkich pobrań na całym świecie. Stany Zjednoczone zajęły drugie miejsce pod względem pobrań z 8,6 proc., a następnie Brazylia z 8,3 proc.

Mobilne tytuły inspirowane popularnym serialem Netflix „Squid Game” zalały rynek w październiku, a Candy Challenge 3D, Cookie Carver i 456 firmy Abi Game Studio znalazły się w pierwszej dziesiątce ogólnej liczby pobrań. Tylko te trzy tytuły wygenerowały 53,2 miliona instalacji na całym świecie za pośrednictwem App Store i Google Play.

Portal społecznościowy FacebookŚwiergotLinkedIn