Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TJ Perenara jest kontuzjowany w wyścigu z czasem, aby zakwalifikować się do Mistrzostw Świata

Napastnik All Blacks, TJ Perenara, zerwał ścięgno Achillesa i musi walczyć z czasem, by być gotowym na przyszłoroczne mistrzostwa świata.

Menedżer Ian Foster potwierdził kontuzję dziś rano w Londynie, mówiąc, że stało się to w ostatnich chwilach w Twickenham, gdy All Blacks próbowali, ale nie udało im się, obronić prowadzenia 25-18, a Anglia walczyła o remis 25.

„Jesteśmy zdruzgotani przez niego” – powiedział Foster. „Jest 78. minuta, a on goni kopnięcie, a ja poszedłem boleśnie”.

Kopnięcie Perenary dało posiadanie, które Anglia ostatecznie wykorzystała, by zremisować Test, za który odpowiedzialni byli All Blacks po prowadzeniu 25-6 na dziewięć minut przed końcem.

30-latek dostał swoją szansę po imponującym występie z ławki rezerwowych tydzień temu przeciwko Szkocji w Edynburgu, kiedy wszedł jako Finlay Christie.

Prawdopodobnie będzie walczył z Christie lub Bradem Weberem, aby zostać głównym kibicem Aarona Smitha na Mistrzostwa Świata, które rozpoczną się testem między Francją a All Blacks w Paryżu 9 września NZT.

Góralski obrońca Folau Vakatava jest wątpliwy dla Super Rugby w przyszłym roku po zerwaniu ACL.

READ  All Blacks vs RPA: Trener Ian Foster mówi, że zespół musi być sprytny, aby pokonać Boks