Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TikTok wprowadza przycisk komentarza „Nie lubię” dla wszystkich użytkowników

Masz teraz sposób, aby pokazać swoją dezaprobatę dla krzywdzących (lub bezużytecznych) komentarzy TikTok. w następstwie Przetestuj tę wiosnęTIK Tok ja zacząłem Globalne wdrożenie przycisku „Nie podoba mi się”. Podobnie jak w przypadku innych sieci społecznościowych, możesz dotknąć przycisku kciuka w dół, aby wyrazić swoje niezadowolenie lub cofnąć akcję, jeśli masz inne pomysły.

Firma promuje tę funkcję jako kolejny sposób na uzyskanie informacji zwrotnych dotyczących „nieodpowiednich lub nieodpowiednich” komentarzy. W idealnym przypadku komentarz ze znaczną liczbą niechęci ostrzegałby TikTok przed mową nienawiści, spamem lub phishingiem, które w przeciwnym razie mogłyby zostać pominięte. To z kolei może zwiększyć ważność sekcji komentarzy.

Zanim zapytasz: Tak, TikTok zdaje sobie sprawę z możliwości nadużyć. jak na youtubeTikTok nie pokaże liczby polubień. Mob może mieć mniejszą motywację do pomijania komentarzy, z którymi się nie zgadzasz. TikTok nie powiedział, czy rozprawi się z nadużywaniem przycisków, ale poprosiliśmy firmę o wyjaśnienie.

To nie jedyne narzędzie do moderacji, jakie TikTok ma do dyspozycji, a połączone zasoby mogą pomóc firmie radzić sobie z często pogarszającymi się sekcjami komentarzy. Mając to na uwadze, nie jest jasne, jak skuteczny będzie przycisk niechęci w sprostaniu wyzwaniom TikTok w egzekwowaniu jego zasad. TikTok nadal ma pliki Problemy z kontrolowaniem dezinformacji, na przykład. Nienawiść może pomóc, ale to nie jest pewne rozwiązanie.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Mask of Truth Anime miało swoją premierę w lipcu, wypuść teaser i wersję wizualną