Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thomas Markle: Wysyłałem Meghan z łoża boleści przed jej ślubem z Harrym

Ojciec Meghan Markle zdecydowanie zaprzeczył twierdzeniom córki, jakoby ktoś inny użył jego telefonu, aby wysłać jej niepokojącą wiadomość tekstową na kilka dni przed jej ślubem z księciem Harrym.

Emerytowany hollywoodzki reżyser oświetleniowy Thomas Markle, lat 78, mówi, że napisał „każde słowo” emocjonalnego listu, kiedy leżał w szpitalu, dochodząc do siebie po zawale serca.

W trzecim odcinku serialu Netflix o Harrym i Meghan, który miał swoją premierę w serwisie streamingowym w zeszłym tygodniu, Meghan twierdziła, że ​​telefon jej ojca został „zhakowany”.

Mówiąc o dramacie, który rozegrał się w dniach poprzedzających jej ślub z księciem Harrym w 2018 roku – kiedy jej ojciec pozował do zdjęć paparazzi, a następnie doznał zawału serca, uniemożliwiając mu przejście do ołtarza – Meghan powiedziała, że ​​dowiedziała się, że jej ojciec nie był jedzie na swój ślub za pośrednictwem serwisu TMZ.

Ojciec Meghan Markle zdecydowanie zaprzeczył twierdzeniom córki, jakoby ktoś inny użył jego telefonu do wysłania niepokojącej wiadomości tekstowej na kilka dni przed jej ślubem.

W trzecim odcinku przebojowego serialu Netflix Harry & Meghan, który ukazał się w serwisie streamingowym w zeszłym tygodniu, Meghan twierdzi, że telefon jej ojca został „zhakowany”.

W trzecim odcinku przebojowego serialu Netflix Harry & Meghan, który ukazał się w serwisie streamingowym w zeszłym tygodniu, Meghan twierdzi, że telefon jej ojca został „zhakowany”.

Amerykański serwis informacyjny ujawnił tę historię po tym, jak reporter zadzwonił do pana Markle i powiedział im, że nie będzie obecny na ślubie.

W programie księżna twierdziła, że ​​„dzwoni, dzwoni, dzwoni, a świat patrzy, jak rozgrywa się ten dramat”, podczas gdy program dramatycznie wyświetlał wiadomości z jej telefonu na ekranie.

Wśród nich były niepokojące wiadomości tekstowe wysłane z telefonu Megan, w tym jedna o treści: „Kontaktowałem się z tobą przez cały weekend, ale nie odbierasz żadnych naszych telefonów ani nie odpowiadasz na żadne wiadomości… Potrzebujesz pomocy?… Jaki szpital jesteś w?

READ  50 najlepszych albumów 2022 roku: nr 9 – Fontaines DC: Skinty Fia | Fontaine DC

Inny, opublikowany 17 maja 2018 r., powiedział: „Proszę, czy mogę prosić o zaprzestanie rozmów z jakąkolwiek prasą… Nie odpowiedziałeś na żaden z naszych ponad 20 telefonów, odkąd wszyscy rozmawialiśmy w sobotę rano; co tylko zwiększa boli”. Nie jesteśmy wściekli, ale naprawdę musimy z tobą porozmawiać. Kocham M i H.

Odpowiedź tekstowa pana Markle’a była również wyświetlana na ekranie, gdy grała dramatyczna muzyka: „Nie zrobiłem nic, co mogłoby cię skrzywdzić, Meghan ani nikogo innego, kogo nie znam, około 20 rozmów telefonicznych, przepraszam za mój zawał serca” [sic] wszelkie niedogodności dla ciebie.

Kilka minut później wysłał kolejną wiadomość, mówiąc: „Gdybym tylko umarł, wy byście umarli”. [sic] Może udawać smutnego.

Meghan powiedziała, że ​​dowiedziała się, że jej tata nie pojawi się na jej ślubie za pośrednictwem TMZ

Meghan powiedziała, że ​​dowiedziała się, że jej tata nie pojawi się na jej ślubie za pośrednictwem TMZ

„To było naprawdę dziwne” — mówi Megan w programie Netflix. Wiesz, jak ludzie piszą, prawda?

Mój tata używał wielu emotikonów i wielu elips, kropek, kropek i kropek, a to było dokładne przeciwieństwo tego. Megan mnie zaprosiła. Pomyślałam: „On nigdy nie nazwał mnie Megan w żaden dzień, kiedy byłam na tej planecie”. Meg, wszyscy moi przyjaciele nazywali mnie Meg, a moi rodzice nazywali mnie Meg, a ja na to: „To nie jest mój tata”.

„Więc dowiedzieliśmy się, że jego telefon został zhakowany”.

Ale pan Markle powiedział The Mail w niedzielę zeszłej nocy: „Zapisałem każde słowo, które wysłałem z tego telefonu, który wciąż mam.

Jej twierdzenie, że mój telefon został zhakowany, jest po prostu nieprawdziwe.

Napisałem ten tekst leżąc w szpitalnym łóżku po dwóch zawałach serca i stentowaniu.

Pan Markle, który wciąż wraca do zdrowia po udarze, który prawie go zabił w maju, wyjaśnił: „Użyłem pełnego imienia Meghan wcześniej, kiedy sprawy były poważne.

READ  Amy Childs jest w ciąży! 32-letnia gwiazda TOWIE ujawnia, że ​​spodziewa się bliźniaków z Billym Delbosq

Nie jest prawdą, że nigdy nie użyłem jej pełnego imienia. Używam go, kiedy mówię poważnie, kiedy są poważne problemy.

„Już wcześniej używałem pełnego imienia Meghan, kiedy sprawy były poważne” – wyjaśnił Markle, który wciąż dochodzi do siebie po udarze, który prawie go zabił w maju.

„Już wcześniej używałem pełnego imienia Meghan, kiedy sprawy były poważne” – wyjaśnił Markle, który wciąż dochodzi do siebie po udarze, który prawie go zabił w maju.

nie byłem zły. Byłem w szpitalu. Nie raz pytali, jak mi idzie. Kiedy otrzymałem ich wiadomości, byłem zdenerwowany. Myślałem, że nie zasługuję na te wiadomości.

Udostępnił także wiadomości tekstowe Departamentowi Zdrowia, w których pokazał, że powiedział swoim lekarzom, aby nie jechali do Wielkiej Brytanii, ale mimo to zaproponował, że pojedzie.

W jednym z SMS-ów napisanym 16 maja 2018 r., zaledwie trzy dni przed ślubem, pan Markle napisał: „Operacja przebiegła pomyślnie, zawał serca wyrządził pewne szkody i je naprawił. [sic] To i kilka znaczków [stents] Lekarz nie pozwala mi lecieć, więc oczywiście przepraszam, ale nie mogę cię kochać i życzyć ci wszystkiego najlepszego.

W innym SMS-ie kilka godzin później napisał: „Kto cię poprowadzi? Jeśli naprawdę mnie potrzebujesz? Przyjdę. Przepraszam za to wszystko”.

Książę Karol poprowadził księżną ostatnią sekcją nawy po tym, jak sama weszła do kaplicy św. Jerzego w Windsorze.

„To było naprawdę dziwne” — mówi Megan w programie Netflix. Wiesz, jak ludzie piszą, prawda?

Pan Markle wielokrotnie przepraszał za pokazywanie zdjęć paparazzi, co, jak mówi, zrobił, ponieważ myślał, że poprawi to jego wizerunek i odwróci uwagę prasy.

Powiedział: Popełniłem ogromny błąd, za który wiele razy przepraszałem. Nie otrzymałem żadnej pomocy. Myślałem, że fotograf, który powiedział mi, że te zdjęcia zdejmie ze mnie trochę presji.

Harry i Meghan robią teraz wszystko, czego mi zabronili. Kazali mi nigdy nie mówić. Myślę, że to, co teraz robią, jest o wiele gorsze niż wszystko, co ja kiedykolwiek zrobiłem.

READ  Recenzja „American Traitor”: mało inspirująca historia Axis Sally

Pod koniec odcinka książę Harry ujawnił, że obwinia się za „bardzo smutny” obrót wydarzeń, mówiąc: „Oczywiście, to bardzo smutne, co się stało.

Megan miała wcześniej ojca, a teraz go nie ma. I znosiłem to, bo gdyby Meg nie było ze mną, jej ojciec nadal byłby jej ojcem.

Jestem tutaj, nadal mieszkam w tym samym domu i nadal mam ten sam numer. Nadal jestem jej ojcem. Chciałbym zobaczyć wnuki. Mają dwoje dziadków, którzy chcieliby się z nimi zobaczyć. Powiedział, że był „przytłoczony” poparciem opinii publicznej w tym tygodniu i dodał: „Myślę, że jest to sprawa rodzinna, którą powinna zająć się rodzina”. Kocham moją córkę i zawsze będę.