Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Voice UK ujawnia tegorocznego mistrza

Głos w Wielkiej Brytanii Potem pojawiły się końcowe spoilery.

Głos w Wielkiej Brytanii Wielki Finał wyemitowany w ITV dziś wieczorem (29 października).

Po tygodniach i tygodniach rajdowego rozpędu, piosenkarze Mark, Naomi, Antonia i David byli ostatnią czwórką pozostałych w konkursie, z ich trenerem. Sir Tom JonesAnna Maria will.i.am i Olly Morse’a.

Pozostawiona do walki z Davidem w drugiej fazie programu, prowadząca Emma Willis ogłosiła, że Antonia (wyszkolony przez Sir Toma) Był zwycięzcą serii, zdobywając przy tym kontrakt płytowy.

ITV

Związane z: Głos w Wielkiej Brytanii Fani oszołomieni decyzją sędziów

Odpowiadając na swoją porażkę z wielką pokorą, David powiedział na scenie: „Miałem niesamowity czas i chcę szczerze powiedzieć, że byłem tak nakręcony, że Antonia to wygrała!

„Jestem bardzo wdzięczny Olly – jesteś niesamowity, bardzo ci dziękuję, a na koniec chcę podziękować mojej mamie; mojemu bratu; mojej cioci, kocham cię! Udało się!”

Po tym, jak bohater włamuje się, pytam Emmę, co dzieje się w głowie Antonii po tym zmieniającym życie wyniku.

„To była jedna z najlepszych podróży, jakie kiedykolwiek odbyłam” – uśmiechnęła się.

Półfinał głosowania w Wielkiej Brytanii

ITV

Związane z: Głos w Wielkiej Brytanii Fani byli olśnieni występem Anne Marie na żywo

„Stałem się osobą, którą zawsze chciałem być; ciężko pracuję i po prostu dzielę się wiadomościami poprzez piosenkę, a fakt, że wszystko dotyczy ciebie, jest tylko moim marzeniem.

„Sir Tom… najfajniejszy człowiek! Najfajniejszy. Dziękuję i tak, moja rodzina…” Antonia kontynuowała, zanim spadły na niego łzy.

Gdzie indziej w programie król Głos w Wielkiej Brytanii 2021 Craig Eddy Przedstawił swoją nową piosenkę „The Outside” publiczności w studiu, a była trenerka Anne Marie określiła jego powrót na scenę jako „pyszny”.

Głos w Wielkiej Brytanii Wracając do ITV w przyszłym rokuale najpierw będzie Dzieci Głosu.

READ  Powrót do szkoły! Kate Middleton jest wypolerowana, gdy dołącza do londyńskich studentów na zajęcia z nauk ścisłych