Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Red Flames rozpoczynają kampanię Pucharu Świata remisem w Polsce: 1-1

Eliminacje Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet Belgii (FIFA 19) 2023 przeciwko Polsce rozpoczęły się w piątek wieczorem remisem (FIFA 29) w Gdańsku 1:1.

Eva Bazor dała Polsce prowadzenie w 40. minucie. Charlotte Tyson nie zdołała wybić piłki, a napastnik Wolfsburga trafił następnie w siatkę. Bajor przed przerwą był blisko 2:0. Jego drugi gol nie został dopuszczony do spalonego.

W 79. minucie Janice Cayman zdołała wyrównać szczęście. Osiągnął swój krzyżowy cel.

Trener reprezentacji Ives Cherniels nie mógł uwierzyć w spójne wartości profesjonalnych piłkarzy roku Laury de Neve, Eleny Dont, Elli van Gercoven i Cassandry Misibo z powodu kontuzji.

W grupie F Norwegia (FIFA 12) pokonała w czwartek Armenię (FIFA 128) 10-0. Albania (FIFA 75) i Kosowo (FIFA 115) zremisowały 1:1.

Więcej krajów

The Red Flames zagrają z Albanią we wtorek (20:30) na stadionie King Paudoin. Zwycięzca drużyny kwalifikuje się bezpośrednio do Pucharu Świata w Australii i Nowej Zelandii. Rozegranie drugiej play-off.

Belgia nigdy nie brała udziału w Mistrzostwach Świata Kobiet. The Red Flames przegapił Mistrzostwa Świata 2019 we Francji z powodu porażki w play-off ze Szwajcarią. The Flames rozpoczęli swoje Mistrzostwa Europy w Holandii w 2017 roku i będą w Anglii w przyszłym roku, kiedy zagrają o tytuł Europy (rok później).

Po raz pierwszy 32 narody wezmą udział w Pucharze Świata w Australii i Nowej Zelandii zamiast 24. Stany Zjednoczone wygrały dwie ostatnie edycje.

Ewa Bazor dała Polsce prowadzenie w 40. minucie. Charlotte Tyson nie zdołała wybić piłki, a napastnik Wolfsburga trafił następnie w siatkę. Bajor przed przerwą był blisko 2:0. Jego drugi gol nie został dopuszczony do spalonego. W 79. minucie Janice Cayman zdołała wyrównać szczęście. Osiągnął swój krzyżowy cel. Trener reprezentacji Ives Cherniels nie mógł uwierzyć w spójne wartości profesjonalnych piłkarzy roku Laury de Neve, Eleny Dont, Elli van Gercoven i Cassandry Misibo z powodu kontuzji. W grupie F Norwegia (FIFA 12) pokonała w czwartek Armenię (FIFA 128) 10-0. Albania (FIFA 75) i Kosowo (FIFA 115) zremisowały 1:1. The Red Flames grają przeciwko Albanii we wtorek (20:30) na stadionie King Paudoin. Zwycięzca drużyny kwalifikuje się bezpośrednio do Pucharu Świata w Australii i Nowej Zelandii. Rozegranie drugiej play-offów. Belgia nigdy nie brała udziału w Mistrzostwach Świata Kobiet. The Red Flames przegrali Mistrzostwa Świata 2019 we Francji po przegranej play-off ze Szwajcarią. The Flames rozpoczęli swoje Mistrzostwa Europy w Holandii w 2017 roku, kiedy w przyszłym roku (rok później) zagrają o tytuł mistrza Europy w Wielkiej Brytanii. W Pucharze Świata w Australii i Nowej Zelandii po raz pierwszy biorą udział 32 kraje zamiast 24. Stany Zjednoczone wygrały dwie ostatnie edycje.

READ  Średniowieczny miecz znaleziony w Polsce mógł być użyty w bitwie pod Granwaldem w 1410 roku