Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Black Ferns Sevens zdobywają sto lat bez straty pierwszego dnia Hamilton Sevens

New Zealand Sevens dotarli do finału niepokonani i są gotowi zakończyć z łabędzim śpiewem w Hamilton Sevens.

W ten weekend All Blacks Sevens i Black Ferns rozegrają swoje ostatnie domowe mistrzostwa świata w dającej się przewidzieć przyszłości i zakończą dzień pierwszy zwycięstwem nad Wielką Brytanią.

Świat rugby Wytnij Nową Zelandię jako gospodarza od następnego sezonuczyli decyzja Rugby w Nowej Zelandii rozkwitło A siedmiu graczy z kraju traci rzadką okazję do gry na własnym terenie.

Jednak show musi trwać, a obie drużyny z Nowej Zelandii będą pewne podniesienia trofeum w Hamilton, tak jak to zrobiły w swoim ostatnim turnieju u siebie w 2020 roku.

Czytaj więcej:
* Siedmiu All Blacks awansuje do ćwierćfinału Hamilton po pokonaniu Tonga w Australii
* „Absolutnie zdruzgotany”: gwiazda Black Ferns żałuje szokującej serii World Sevens w Nowej Zelandii
* The Black Ferns Sevens zdobywają sto lat bez straty pierwszego dnia Hamilton Sevens
* The Black Ferns Sevens pokonali Test Fiji i awansowali do ćwierćfinału Hamilton z dwoma zwycięstwami
* Słodko-gorzki tydzień, w którym Nowa Zelandia powitała Siódemki przed pożegnaniem w Hamilton
* Czterech mistrzów świata Black Ferns nazwanych na cześć Hamiltona Sevens, Stacy Floehler wraca do zdrowia po kontuzji kostki

Ponad 17 000 przybyło na mecz otwarcia w sobotę na stadionie FMG Waikato, a wiele fidżyjskich barw stworzyło wspaniałą atmosferę, obserwując, jak ich drużyna awansuje w niedzielę do ćwierćfinału z Kiwis.

Druga runda meczów grupowych, w której All Blacks wygrywają siedmioma punktami Australia się wyróżniała i siódemki czarnej paproci Pokonałem rygorystyczny test z Fidżibył najwyższym wynikiem w rozgrywkach przypominających mecze pucharowe.

Próba Stacey Fluehler przeciwko Wielkiej Brytanii podniosła w sobotę XVII wiek.

Dave’a Rowlanda/Getty Images

Próba Stacey Fluehler przeciwko Wielkiej Brytanii podniosła w sobotę XVII wiek.

Ci, którzy przyjdą do ćwierćfinału w niedzielę – Black Ferns Sevens zmierzą się z Japonią o 10:36, a All Blacks Sevens z Irlandią o 12:04.

Stacey Fluehler i Michaela Blade byli w świetnej formie dla Black Ferns Sevens, którzy nie stracili punktu, strzelając w sobotę 105 bramek.

Blade był doskonały w ataku, ale także wykonał świetną próbę obrony przeciwko Fidżi, podobnie jak Jazmin Felix-Hotham, kiedy Wielka Brytania wyglądała na pewną do zdobycia gola.

Odpowiednio, Floehler zdobył sto punktów w kolejnej próbie, a Portia Woodman-Wycliffe miała ostatnie słowo w zwycięstwie 20-0.

Warunki były trudne po południu, ale chłodno w wieczornych meczach, kiedy obie nowozelandzkie drużyny bezpiecznie awansowały do ​​ostatniej ósemki.

Po długim i gorącym dniu intensywność nieco zelżała. Żaden z meczów Nowej Zelandii z Brytyjczykami nie miał większego znaczenia w ćwierćfinałowym równaniu i większość kibiców poszła do domu.

Siódemki All Blacks poszły pierwsze i odzyskały piłkę od pierwszej, wygrywając coś po przygwożdżeniu Wielkiej Brytanii do bramki.

Imponujący Roderick Solo zakończył pierwszą połowę dwoma łatwymi próbami. Był ich najlepszym zawodnikiem tego dnia i jest fantastyczną perspektywą.

Roderick Solo był w świetnej formie z All Blacks Sevens w sobotę i strzelił decydującą bramkę przeciwko Australii.

Dave’a Rowlanda/Getty Images

Roderick Solo był w świetnej formie z All Blacks Sevens w sobotę i strzelił decydującą bramkę przeciwko Australii.

Brytyjczycy odpowiedzieli w drugiej połowie próbami Rossa McCanna i homera Willa, ale bramka Joe Webera zapewniła zwycięstwo All Blacks Sevens 19-12.

Wcześniej przeżył późną panikę przeciwko Australii w ich drugim meczu, Trzymaj się, aby wygrać 21-19 kiedy australijski pacer Henry Hutchison upuścił piłkę, gdy wydawał się biec sprintem, aby spróbować wygrać.

All Blacks Sevens pokonali Tonga 45-0 w swoim pierwszym meczu. Weber i Regan Weir próbą świętowali swoje 50. Mistrzostwa Świata w Serii.

Klasyfikacja mężczyzn jest w szachu przed dniem finałów, z Kiwi na trzecim miejscu i trzema punktami przegrywającymi z Samoa i Republiką Południowej Afryki.

Podniebne sporty

Gospodarze wygrali swój drugi mecz w Hamilton Sevens, ale tylko z rywalami z cross-Tasmana.

Paprociowe czarne siódemki odniosły duże zwycięstwa, przeciwko Papui-Nowej Gwinei (58-0) i Fidżi (27-0)przed pójściem do finału w sobotę z Wielką Brytanią.

Szybki Blyde zakończył w charakterystycznym stylu lewą i prawą stronę, dając świetny dublet w pierwszej połowie.

Drugi raz, po tym, jak Nowa Zelandia spędziła większość połowy na obronie swojej linii, był ciężki dla Brytyjczyków, którzy odparli kilka obiecujących ataków.

The Black Ferns Sevens rozpoczęły weekend remisując na pierwszym miejscu w klasyfikacji kobiet z Australią.

Wyniki Hamilton Sevens, Nowa Zelandia pierwszego dnia

Wszystkie czarne siódemki w grupie B: Wygrał 27:0 z Tonga, wygrał 21:19 z Australią, wygrał 19:12 z Wielką Brytanią.

Niedzielne ćwierćfinały mężczyzn: Republika Południowej Afryki – Francja o 10:58, Fidżi – Argentyna o 11:20, USA – Australia o 11:42, Nowa Zelandia – Irlandia o 12:04.

Siedem czarnych paproci w stawie A: Wygrała 58:0 z Papuą Nową Gwineą, 27:0 z Fidżi i 20:0 z Wielką Brytanią.

Niedzielne ćwierćfinały kobiet: Australia – Wielka Brytania o 9:30, USA – Fidżi o 9:52, Francja – Irlandia o 10:14, Nowa Zelandia – Japonia o 10:36.

READ  Notatnik reportera Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020: Igrzyska jak żadne inne | wiadomości piłkarskie